REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Świąteczny pociąg i autobus CTA w Chicago 

Świąteczny pociąg i autobus CTA w Chicago 

-

Świąteczny pociąg i autobus CTA będą kursować w Chicago. Jednak ze względu na epidemiczne restrykcje pasażerowie tylko popatrzą na świąteczne pojazdy i nie skorzystają z przejażdżki.

„Święty Mikołaj i jego elfy pozostaną w tym sezonie zdystansowani społecznie. Oznacza to, że pasażerowie nie będą mogli wsiąść ani do świątecznego pociągu CTA, ani do świątecznego autobusu”, stwierdziły w oświadczeniu władze przedsiębiorstwa transportu publicznego CTA. Pociągi i autobusy w odświętnej szacie będą jeździły na różnych liniach w całym Chicago.

REKLAMA

Sześciowagonowy pociąg, ozdobiony tysiącami świateł, wiozący Świętego Mikołaja i jego renifery to nieodzowny symbol sezonu świątecznego w Chicago. Rozpocznie się on 27 listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia – oświadczyło przedsiębiorstwo CTA. Autobus z Reniferem Ralphie i Świętym Mikołajem zacznie kursować 1 grudnia.

Jak stwierdził szef CTA  Dorval R. Carter Jr., rokrocznie pasażerowie w każdym wieku z niecierpliwością oczekują przyjazdu świątecznych środków lokomocji. „Tym razem naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pasażerów i pracowników. Dlatego w sposób odpowiedzialny wprowadzamy świąteczny nastrój w całym mieście. Chociaż pasażerowie nie będą mogli przejechać sie świątecznym pociągiem czy autobusem, ale ich widok wprowadzi nastrój radości i nadziei” – podkreślił Carter Jr.

Rozkład jazdy świątecznych pociągów i autobusów CTA można znaleźć na stronie transitchicago.com/holiday.

(Inf. wł.)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks