REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Rodzina: Policjant zmarł na COVID-19

Rodzina: Policjant zmarł na COVID-19

-

Chicagowski policjant, znaleziony martwy w zeszłym tygodniu w swoim domu, dwa tygodnie wcześniej zachorował na COVID-19. Rodzina twierdzi, że zmarł wskutek koronawirusa.

We wtorek 24 listopada rano zaniepokojona rodzina poprosiła policję, by sprawdziła, co dzieje się z nieodpowiadającym na telefony 46-letnim policjantem, Titusem Moorem. Tego samego dnia funkcjonariusze znaleźli mężczyznę leżącego na podłodze w jego domu w rejonie 94. ulicy i Wabash. Jego śmierć stwierdzono na miejscu.

REKLAMA

Moore był na chorobowym od dwóch tygodni, kiedy zdiagnozowano u niego COVID-19. W pierwszych dniach miał doświadczać objawów podobnych do grypy, lecz później miał stopniowo dochodzić do siebie.

Dokładną przyczynę śmierci policjanta ustali sekcja zwłok.

Titus Moore pracował w piątym dystrykcie policyjnym (Calumet) na dalekim południu Chicago. Był oficerem szkoleniowym, odpowiedzialnym za trening nowych policjantów. W chicagowskiej policji pracował od 2006 roku.

Od początku pandemii u 1400 pracowników chicagowskiej policji zdiagnozowano koronawirusa. Jeśli sekcja zwłok potwierdzi, że Moore zmarł wskutek covid, będzie to czwarty zgon związany z koronawirusem w chicagowskim departamencie policji. Przypadki te traktowane są jako śmierć na służbie.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA