REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Rockford Mutual Insurance Company nominuje FTS Insurance Najlepszą Agencją roku 2019

Rockford Mutual Insurance Company nominuje FTS Insurance Najlepszą Agencją roku 2019

-

Wspaniała współpraca źródłem doskonałych wyników.

Rockford Mutual Insurance Company (RMIC) nie osiągnęłaby swojej pozycji na rynku bez udziału reprezentujących nas Independent Insurance Agents.  FTS Insurance z Libertyville otrzymała tytuł  Najlepszej Agencji Roku 2019.  Agencja ta jest świetnym przykładem dlaczego RMIC pozostaje lojalna w stosunku do swoich agentów.

REKLAMA

Al Stueck, właściciel i założyciel FTS Insurance, otworzył swoja agencje w swoim prywatnym domu w Mundelein, IL w 1982  roku, wspólnie ze swoją żona Lindą Stueck. Ich syn, Jonathan Stueck, obecnie Vice President, zaczął pracować w agencji już jako 14-letni chłopiec.   Już niedługo, kiedy Linda i Al przejdą na emeryturę, Jon obejmie kierownictwo firmy. Państwo Stueck doprowadzili do szybkiego rozwoju firmy również przy dużym udziale swoich agentów-pracowników sprzedających polisy ubezpieczeniowe.   Jedną z głównych postaci jest Joanna Tarnawski, która specjalizuje się w całym spektrum ubezpieczeń komercyjnych np. piekarni, restauracji, małych i dużych sklepów żywnościowych, ale nie tylko, bo żaden rodzaj ubezpieczeń nie jest jej obcy.  Przez ostatnie 30 lat służy polskim klientom w rejonie Chicago swoim doświadczeniem i znajomością rynku ubezpieczeniowego.

RMIC rozpoczęło współpracę z FTS Insurance w roku 2004. Od tamtego czasu FTS Insurance rok w rok umacnia swoją pozycję na rynku.   Nie byłoby to możliwe bez dogłębnej znajomości przedmiotu i rzetelnych analiz. W roku 2019 FTS Insurance przekazało do RMIC ponad $1 milion składek ubezpieczeniowych swoich klientów. „ RMIC pragnie oferować polisy które są konkurencyjne zarówno cenowo jak i  w zakresie pokrycia„ – powiedzial Al Stueck. „Pracownicy RMIC są bardzo przyjaźni agentom i zawsze gotowi do współpracy, czego rezultatem są właśnie konkurencyjne ceny i prawidłowe zabezpieczenia oferowane klientom.

RMIC z wielką dumą ogłasza FTS Insurance jako najlepszą agencją roku 2019”.

Kent Schantz, prezydent i CEO  RMIC dodaje: „ Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy przyznać tę nagrodę Allenowi Stueck i FTS Insurance.  Są oni znakomitym przykładem dlaczego niezależni agenci są niezwykle cenni i cenieni, ponieważ dzięki szerokiej znajomości rynku ubezpieczeniowego i  różnych polis ubezpieczeniowych mogą wybrać najlepsze opcje dla swoich klientów. Bardzo cenimy naszą współpracę z FTS Insurance”.

O firmie Rockford Mutual Insurance Company:

Rockford Mutual Insurance powstała w 1896 r. specjalizując się w polisach na samochody, domy, farmy i komercyjne policy w Illinois oraz Wisconsin i Indiana. Wszystkie polisy załatwiane są przez niezależnych agentów ubezpieczeniowych.

REKLAMA

Poprzedni artykułPACC poleca
Następny artykułKto pyta, nie błądzi

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks