REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyRockford Mutual Insurance Company nominuje FTS Insurance Najlepszą Agencją roku 2019

Rockford Mutual Insurance Company nominuje FTS Insurance Najlepszą Agencją roku 2019

-

Wspaniała współpraca źródłem doskonałych wyników.

Rockford Mutual Insurance Company (RMIC) nie osiągnęłaby swojej pozycji na rynku bez udziału reprezentujących nas Independent Insurance Agents.  FTS Insurance z Libertyville otrzymała tytuł  Najlepszej Agencji Roku 2019.  Agencja ta jest świetnym przykładem dlaczego RMIC pozostaje lojalna w stosunku do swoich agentów.

REKLAMA

Al Stueck, właściciel i założyciel FTS Insurance, otworzył swoja agencje w swoim prywatnym domu w Mundelein, IL w 1982  roku, wspólnie ze swoją żona Lindą Stueck. Ich syn, Jonathan Stueck, obecnie Vice President, zaczął pracować w agencji już jako 14-letni chłopiec.   Już niedługo, kiedy Linda i Al przejdą na emeryturę, Jon obejmie kierownictwo firmy. Państwo Stueck doprowadzili do szybkiego rozwoju firmy również przy dużym udziale swoich agentów-pracowników sprzedających polisy ubezpieczeniowe.   Jedną z głównych postaci jest Joanna Tarnawski, która specjalizuje się w całym spektrum ubezpieczeń komercyjnych np. piekarni, restauracji, małych i dużych sklepów żywnościowych, ale nie tylko, bo żaden rodzaj ubezpieczeń nie jest jej obcy.  Przez ostatnie 30 lat służy polskim klientom w rejonie Chicago swoim doświadczeniem i znajomością rynku ubezpieczeniowego.

RMIC rozpoczęło współpracę z FTS Insurance w roku 2004. Od tamtego czasu FTS Insurance rok w rok umacnia swoją pozycję na rynku.   Nie byłoby to możliwe bez dogłębnej znajomości przedmiotu i rzetelnych analiz. W roku 2019 FTS Insurance przekazało do RMIC ponad $1 milion składek ubezpieczeniowych swoich klientów. „ RMIC pragnie oferować polisy które są konkurencyjne zarówno cenowo jak i  w zakresie pokrycia„ – powiedzial Al Stueck. „Pracownicy RMIC są bardzo przyjaźni agentom i zawsze gotowi do współpracy, czego rezultatem są właśnie konkurencyjne ceny i prawidłowe zabezpieczenia oferowane klientom.

RMIC z wielką dumą ogłasza FTS Insurance jako najlepszą agencją roku 2019”.

Kent Schantz, prezydent i CEO  RMIC dodaje: „ Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy przyznać tę nagrodę Allenowi Stueck i FTS Insurance.  Są oni znakomitym przykładem dlaczego niezależni agenci są niezwykle cenni i cenieni, ponieważ dzięki szerokiej znajomości rynku ubezpieczeniowego i  różnych polis ubezpieczeniowych mogą wybrać najlepsze opcje dla swoich klientów. Bardzo cenimy naszą współpracę z FTS Insurance”.

O firmie Rockford Mutual Insurance Company:

Rockford Mutual Insurance powstała w 1896 r. specjalizując się w polisach na samochody, domy, farmy i komercyjne policy w Illinois oraz Wisconsin i Indiana. Wszystkie polisy załatwiane są przez niezależnych agentów ubezpieczeniowych.

REKLAMA

2123107334 views
Poprzedni artykułPACC poleca
Następny artykułKto pyta, nie błądzi

REKLAMA

REKLAMA

2123107351 views

REKLAMA

REKLAMA

2124903671 views

REKLAMA

2123107361 views

REKLAMA

2123107367 views

REKLAMA

2123107371 views