REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC PACC poleca

PACC poleca

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „zostań w domu” i zalecenia by nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych – zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

Tymczasem zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych.
We środę, 29 kwietnia, o godz. 12:30, odbędzie się webinar na temat „Jak przetrwać pandemię w dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym, zachowując równowagę duchową i jak wykorzystywać współczesne techniki do komunikowania się ze światem zewnętrznym w tym z klientami biznesowymi”. Webinar poprowadzi znany nam już z bardzo udanego marcowego seminarium John Godoy, communications coach i przedsiębiorca. Szczegółową informację wraz z instrukcją połączenia będzie można znaleźć na stronie PACC pod adresem www.polishamericanchamber.org lub na Facebooku pod adresem: facebook.com/PACCchicago.

W czwartek, 7 maja, o godz. 8:30 rano, przy zastosowaniu aplikacji Zoom, zaproponujemy comiesięczne Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session (spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia).
A w drugi czwartek miesiąca, 14 maja, odbędzie się PACC Lunchtime Business Session (spotkanie w porze lunchowej, o którego temacie przewodnim poinformujemy już wkrótce).

Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które ostatnio stały się powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem: www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji: lub
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: https://www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: https://www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link https://www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html zawierający informacje dla firm, pracodawców i pracowników lącznie z informacją na temat niskoprocentowych pożyczek pod nazwą Chicago Small Business Resiliency Loan Fund.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

fot. Elliot Richardson, Small Business Advocacy Center

Wirtualne spotkanie

W poniedziałek 20 kwietnia, o godz. 18:00, odbyło się wirtualne spotkanie współorganizowane przez PACC i inne działające w północno-zachodnich dzielnicach Chicago izby gospodarcze i organizacje wspierające przedsiębiorców. Gospodarzem spotkania był inkubator 2112, a głównym punktem programu była prezentacja i dyskusja na temat „Covid-19 Initiatives to Help Small Businesses.” Prezenterem był współzałożyciel i prezes Small Business Advocacy Center Elliot Richardson. Zainteresowanych tematem i informacją ze spotkania zachęcamy do kontaktu z biurem PACC: tel. 1-773-205-1998 lub em info@polishamericanchamber.org.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Powrót Boeinga 737 MAX

Pamiętny dzień z prezydentem

Chichot norek

Nowojorski kult

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks