REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedKolejna seksafera u Demokratów

Kolejna seksafera u Demokratów

-

Amerykanie doczekali się kolejnej seks afery w rodzimej polityce. Demokrata Louis Magazzu ze stanu New Jersey zrezygnował z mandatu po tym jak jego nagie zdjęcia, wysyłane do partnerki, zostały opublikowane przez jedną ze stron sympatyków Partii Republikańskiej.

Louis Magazzu z hrabstwa Cumberland w stanie New Jersey już teraz porównywany jest przez złośliwych do drugiego Anthony’ego Weinera Demokratów.

REKLAMA

Czytaj też: Foto. Kongresman, jego bielizna i kobiety

Magazzu został zmuszony zrezygnować z piastowanego przez siebie stanowiska administratora hrabstwa Cumberland z powodu 2 zdjęć wysłanych do kobiety z Chicago, z którą utrzymywał kontakt przez Internet. Fotografie opublikowane przez sympatyków Partii Republikańskiej okazały się kontrowersyjne – na 2 z nich Magazzu eksponuje swoje nagie ciało i muskulaturę.

fot. AP / Zdjęcie, ktόre ma przedstawiać Lou Magazzu

Zdjęcia zostały wykonane przed lustrem za pomocą smartfona – okoliczności do bólu przypominają aferę Anthony’ego Weinera, który złożył swoją rezygnację w czerwcu.

Magazzu zajmuje się polityką od 10 lat. Wstydliwy incydent zmusił go do rezygnacji. Polityk przeprosił w oświadczeniu swoich przyjaciół, rodzinę i wyborców. Jego zdaniem jednak, cała afera ma miejsce, ponieważ został wystawiony przez nieżyczliwych.

53-letni prawnik twierdzi, że kobieta, z którą utrzymywał kontakty współpracowała z politycznymi oponentami. – Jej zadaniem było rozpowszechnienie tych zdjęć – oświadczył Magazzu.

Polityk zapewnia, że na jego prywatnych wybrykach nie ucierpiało dobro państwowe, – Nie używałem żadnych rządowych środkόw do przesyłania swoich zdjęć – powiedział.

W przeciwieństwie do kolegi z partii, Magazzu podjął decyzję o rezygnacji w przeciągu doby od pojawienia się kompromitujących zdjęć.

AS

Zobacz także:

Kongresman Weiner zrezygnował z mandatu

Polityk z Luizjany publikuje swoje nagie zdjęcia

Kolejna seks afera. Kongresman z Oregonu rezygnuje

6 KOMENTARZE

  1. …technologia rozwija sie tak, ze trudno uwierzyc….”Specjaliści z Carnegie Mellon University (CMU) w Pensylwanii, którymi kieruje Alessandro Acquisti, stworzyli aplikację pozwalającą w czasie rzeczywistym skanować twarz lub zdjęcie danej osoby i na tej podstawie zdobyć jej osobiste dane w ciągu kilku minut: od imienia, nazwiska, daty urodzenia i zainteresowań, do numeru ubezpieczenia czy bilansu karty kredytowej. Aplikacja jest przeznaczona do instalacji w telefonach komórkowych. ” cytat wp

    • to chyba google o tym wspominalo kilka mies temu, jednak nalezy dodac ze najpierw trzeba te dane wprowadzic i wyrazic zgode na ich publkacje-przetwarzanie. slodko by bylo gdybym telefonem strzelil fote i juz mial pelne dane lacznie z rozmiarem cyckonosza jakiegos aniolka z ulicy

REKLAMA

2116345013 views

REKLAMA

REKLAMA

2116345225 views

REKLAMA

REKLAMA

2118141601 views

REKLAMA

2116345345 views

REKLAMA

2116345433 views

REKLAMA

2116345527 views