REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportME 2021 - Zieliński: mogę dać dużo naszej drużynie

ME 2021 – Zieliński: mogę dać dużo naszej drużynie

-

Piłkarz reprezentacji Polski Piotr Zieliński przyznał, że może dać dużo drużynie w zbliżających się mistrzostwach Europy. “Skupiam się na przygotowaniach do turnieju. Jeśli będziemy jednością, możemy wiele osiągnąć” – dodał pomocnik Napoli.

“Wiemy, jak ważna jest to impreza dla nas. Chciałbym się skupić na tym, żeby w każdym meczu dać z siebie wszystko. Jeśli tak będzie, to mogę dać dużo drużynie narodowej. Wiem, na ile mnie stać. Skupiam się, jak wspomniałem, na przygotowaniach do tej wielkiej imprezy. Jeżeli będziemy jednością i zagramy jak drużyna, możemy osiągnąć fajny wynik” – powiedział Zieliński podczas konferencji prasowej w Opalenicy.

REKLAMA

Zapytany o idealną pozycję dla niego na boisku, odparł:

“Jestem uniwersalnym piłkarzem. Zagram tam, gdzie mnie wystawi trener. Nie mam z tym problemu. Grywałem już wiele razy na +dziesiątce+ czy w środku pomocy, a także jako pół-lewy środkowy pomocnik. Czuję się dobrze na tych trzech pozycjach. Zawsze, gdy wychodzę na boisko, daję z siebie maksimum” – podkreślił.

Zieliński opuścił niedawno zgrupowanie na kilka dni, aby towarzyszyć żonie przy narodzinach syna.

“Wiadomo, chyba każdy chciałby być świadkiem tak wyjątkowej, niezapomnianej chwili. Chciałem, aby moja żona czuła, że jestem przy niej. Dziękuję selekcjonerowi za zgodę na ten wyjazd” – przyznał piłkarz, który pochwalił również warunki na zgrupowaniu w Opalenicy.

“Trener postarał się ze swoim sztabem, ze wszystkimi ludźmi, organizatorami, abyśmy mieli naprawdę świetne warunki przygotowań i do spędzania czasu z chłopakami” – dodał.

W minionym sezonie włoskiej ekstraklasy 27-letni pomocnik zdobył osiem bramek dla Napoli, zaliczył też wiele asyst. Co sprawiło, że prezentował tak świetną dyspozycję?

“Myślę, że konsekwentnie wykonywałem swoją pracę. Również poza boiskiem, co przyniosło efekty. Czasami było też tak, że miałem więcej szczęścia niż wcześniej. Zresztą sezon jeszcze się nie skończył. Mamy wielką imprezę, na której chcę jeszcze bardziej poprawić swoje liczby” – zapowiedział Zieliński.

(PAP)

REKLAMA

2123173519 views

REKLAMA

REKLAMA

2123173536 views

REKLAMA

REKLAMA

2124969856 views

REKLAMA

2123173546 views

REKLAMA

2123173552 views

REKLAMA

2123173556 views