REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Polonia Edyta Śliwińska z “Tańca z gwiazdami” z wizytą w Schiller Park

Edyta Śliwińska z “Tańca z gwiazdami” z wizytą w Schiller Park

-

ARTP7034
Edyta Śliwińska i Piotr Fetela

– Dla tańca poświęciłam wszystko. Rzuciłam dom i kraj, przyjechałam do USA, gdzie mieszkał mój partner, a obecnie mąż. Po latach nie żałuję tej decyzji, chociaż nie ukrywam, że było ciężko – mowiła Edyta Śliwińska, pierwsza Polka, która wystąpiła w amerykańskiej wersji programu “Taniec z gwiazdami” podczas gali otwarcia Elite Dance Club.

REKLAMA

Greg Rykowski, znany tancerz i nauczyciel tańca towarzyskiego, od dwunastu lat jest właścicielem znanego studia tanecznego. Ostatnio postanowił zmienić jego lokalizację. Po miesiącach remontów i przygotowań w minioną niedzielę nastąpiło długo oczekiwane otwarcie. Uroczystość zorganizowano wraz z Fundacją Dar Serca, na konto której przeznaczono zyski ze sprzedaży biletów. Zaproszono także honorowych gości: tancerkę Edytę Śliwińską i Piotra Fetelę, znanego polonijnego kierowcę rajdowego, odnoszącego duże sukcesy w USA.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała Barbara Piltaver burmistrz podchicagowskiego Schiller Park, gdzie znajduje się studio. Po oficjalnych przemówieniach nadszedł czas na zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Spora kolejka ustawiła się w oczekiwaniu na wspólną fotografię z Edytą i Piotrem.

Po sesji zdjęciowej goście odpowiadali na pytania publiczności m.in. o ich drogę do sukcesu. Dla Edyty Śliwińskiej nie było trudnych pytań; zdradziła nawet tajniki swojej diety i doskonałej figury. Natomiast Piotr Fetela wspominał o poświęceniu i wyrzeczeniu, które są nieodzowne w drodze do sukcesu. Nawiązał także do obecnych startów. – Za kilka dni jedziemy na ostatnią eliminacje rajdowych mistrzostw USA. W chwili obecnej zajmujemy drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji z bardzo małą przewagą punktową nad następnym zawodnikiem. Co prawda jadąc asekuracyjnie, tak, by tylko ukończyć rajd, mamy zapewnione trzecie miejsce. Nie satysfakcjonuje to nas jednak. Podejmiemy ostrą walkę o utrzymamie wicemistrzostwa. W tym przypadku wzrasta ryzyko, ale bez ryzyka nie ma sukcesów, a sport staje się nudny.

Na niedzielnej uroczystości nie mogło zabraknąć pokazów tańca towarzyskiego w wykonaniu wychowanków klubu. Greg Rykowski poprowadził też przykładową lekcję tańca. A wszystko to przy pięknej muzyce i smacznym poczęstunku.

Tekst i zdjęcia Artur Partyka

  • ARTP7172
  • ARTP7144
  • ARTP7126
  • ARTP7118
  • ARTP7077
  • ARTP7058
  • ARTP7044
  • ARTP7034
  • ARTP7023
  • ARTP7016

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks