REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PACC Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

Polsko-Amerykańska Izba Handlowa rekomenduje

-

Ze względu na sytuację związaną z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19, oraz rozporządzenie „Zostań w domu” i zalecenia, aby nie organizować grupowych spotkań, wszystkie propozycje kalendarzowe Polsko Amerykańskiej Izby Handlowej (PACC) – w tym wydarzenia networkingowe lub okazje do pogłębiania wiedzy przydatnej w rozwoju firmy i kariery na zasadzie spotkań osobistych –zostały odwołane lub przełożone na termin późniejszy.

REKLAMA

Tymczasem proponujemy skorzystać z naszych propozycji wydarzeń wirtualnych.
W czwartek, 4 czerwca o godz. 8:30 rano, przy zastosowaniu aplikacji Zoom, zaproponujemy comiesięczne Business Consultation & Referral Exchange Breakfast Session (Spotkanie poranne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem porady w prowadzeniu biznesu lub pozyskiwaniem potencjalnych klientów z polecenia).
W środę, 10 czerwca w godzinach 12:00 – 13:00, proponujemy skorzystać z darmowego webinaru University of Chicago Graham School na temat „How to Be Magnetic to Your Market: Harnessing Social Media for Personal and Professional Growth” (Jak być magnetycznym na swoim rynku: wykorzystanie mediów społecznościowych dla osobistego i profesjonalnego rozwoju). Dodatkowa informacja i rejestracja: https://bit.ly/2WUD5uQ
Natomiast w czwartek, 11 czerwca w południe, odbędzie się PACC Lunchtime Business Session. Webinar na temat aktualnej sytuacji na rynku realnościowym poprowadzą przedstawiciele firm członkowskich PACC.

Ponieważ o technicznych i innych aspektach spotkań online informujemy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na info@polishamericanchamber.org swego adresu mailowego. Pocztą elektroniczną informować też będziemy na bieżąco o webinarach i innych ciekawszych wirtualnych eventach, które stały się już powszechne.
Alternatywnie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając naszą stronę internetową pod adresem www.polishamericanchamber.org.
Właścicielom biznesów i przedsiębiorcom proponujemy też zwrócić uwagę na informacje i praktyczne wskazówki, które można łatwo znaleźć na stronach internetowych następujących urzędów i agencji:
Centers for Disease Control and Prevention (CDC): www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/guidance-business-response.html
Small Business Administration (SBA). Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na informacje dla firm i przedsiębiorców pod adresem: www.sba.gov/page/coronavirus-covid-19-small-business-guidance-loan-resources
Informacja na temat grantów i pożyczek oferowanych przez Stan Illinois: https://www2.illinois.gov/dceo/SmallBizAssistance/Pages/EmergencySBAIntiatives.aspx
Cook County Recovery Community Initiative: www.cookcountyil.gov/service/covid-19-community-recovery-initiative (informacja na stronie dostępna również w języku polskim)
Chicago Coronavirus Response Center: https://www.chicago.gov/coronavirus. Na stronie Miasta Chicago, przedsiębiorcom polecamy też link www.chicago.gov/city/en/depts/bacp/supp_info/covid19resources.html

Przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność gospodarczą w obrębie miasta Chicago zachęcamy też do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi mającej rozpocząć się na początku czerwca trzeciej fazy otwarcia / powrotu do normalności. Wytyczne, czy też dyrektywy, opublikowane zostały w dniu 26 maja 2020 r. i znaleźć je można pod adresem: www.chicago.gov/reopening. Jest zapowiedź, że już wkrótce dyrektywy opublikowane zostaną również w języku polskim.
Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 i pozostawienie wiadomości głosowej lub email info@polishamericanchamber.org.

Opracował: Bogdan Pukszta

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks