REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaKierowcyTelemedycyna dla kierowców i nie tylko

Telemedycyna dla kierowców i nie tylko

-

Jednym z największych wyzwań dla zawodowych kierowców, a w szczególności tych na długich trasach, jest dbanie o zdrowie. O prawidłowe odżywianie można zadbać we własnym zakresie, troszkę ruchu też można zorganizować na własną rękę, ale co zrobić, kiedy potrzebna jest natychmiastowa porada lekarza?

„Hello Alvin” to nie tytuł filmu na święta Bożego Narodzenia, ale specjalna karta stworzona z myślą o kierowcach CDL. Można ją nabyć na prawie wszystkich truck stopach (ponad 2,5 tys. lokalizacji) włączając w to Love’s oraz Flying J.

REKLAMA

Od niedawna firma Hello Alvin rozpoczęła współpracę z gigantem internetowym Teladoc, który jest pionierem i innowatorem nowego typu opieki zdrowotnej, tzw. telemedycyny. Chociaż karty Hello Alvin stworzono z myślą o kierowcach zawodowych, to każdy może z nich korzystać. Po zakupie karty użytkownik może wejść na stronę helloalvin.com, a następnie kliknąć „redeem a Pin” – pozyskać numer dostępowy i korzystając z mobilnej aplikacji Teladoc połączyć się telefonicznie lub za pomocą wideo z odpowiednim lekarzem.

Kierowca może dodać członków rodziny do swojego konta na aplikacji Teladoc i oni również przy pomocy karty Hello Alvin mogą uzyskać po jednej konsultacji lekarskiej. Należy wspomnieć, iż nie jest wymagane żadne ubezpieczenie zdrowotne, wystarczy sama karta.

Kierowcy, którzy mają swojego stałego rodzinnego lekarza, mogą wprowadzić jego informacje i cały rekord z telewizyty zostanie przesłany mu drogą elektroniczną. Lekarze współpracujący z tym systemem są również w stanie wystawiać recepty, jeśli to konieczne i przesyłać je do najbliższej apteki, jaką kierowca będzie miał na swojej drodze.

Oprócz kart jednorazowego użytku Hello Alvin oferuje również roczną subskrypcję w cenie 100 dolarów. Obejmuje ona 24-godzinny dostęp do porad dyplomowanej pielęgniarki, natychmiastowy e-mailowy kontakt z lekarzem oraz telewizytę. Po dodatkowe informacje, w tym zniżki na poszczególne serwisy proponujemy odwiedzić helloalvin.com. A jeżeli telemedycyna wydaje się wam na tyle interesująca, żeby ją bardziej zgłębić, to zapraszamy bezpośrednio na strony teladoc.com

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy All About Trucks. We serve Truckers!

fot.pxhere.com/HelloAlvin

REKLAMA

2097864695 views

REKLAMA

REKLAMA

2097864928 views

REKLAMA

REKLAMA

2099661320 views

REKLAMA

2097865071 views

REKLAMA

2097865172 views

REKLAMA

2097865282 views