REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Ciekawostki Włochy. 166 euro kary, bo kogut pieje za wcześnie

Włochy. 166 euro kary, bo kogut pieje za wcześnie

-

Karę w wysokości 166 euro otrzymał starszy mieszkaniec okolic miasta Lodi w Lombardii na północy Włoch za to, że jego kogut pieje za wcześnie, już o godzinie 4.30, i budzi sąsiadów. Właściciela koguta namawiano bezskutecznie, by zmienił jego przyzwyczajenia.

Lokalna gazeta z Lodi podała, że ranny ptaszek w kogucich piórach stawia na nogi mieszkańców miejscowości Castiraga Vidardo. Od kilku tygodni kogut mieszka w ogrodzie 83-letniego mężczyzny. Ostatnio był w gospodarstwie jego znajomego, ale wrócił do dawnego właściciela.

Z jego powrotu nie są zadowoleni sąsiedzi, którzy zawiadomili policję, że kogut narusza jeden z przepisów obowiązujących w gminie, zabraniający zwierzętom domowym trzymanym na posesjach zakłócania spokoju w godzinach od 22.00 do 8.00.

REKLAMA

Funkcjonariusze poprosili emeryta, aby zrobił coś, by kogut nie piał tak wcześnie i nie budził mieszkańców okolicy. Ponieważ nie udało mu się tego zrobić, wymierzono mu grzywnę. Ukarany mężczyzna zapowiedział, że będzie się odwoływał.(PAP)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks