REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Na Taste of Chicago nie zabraknie polskiej kuchni

Na Taste of Chicago nie zabraknie polskiej kuchni

-

Bobak Sausage Co. i Kasia’s Deli znalazły się na ogłoszonej w piątek liście restauracji, które będą żywić mieszkańców Wietrznego Miasta i turystów podczas tegorocznego Taste of Chicago.

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

REKLAMA

Przypadające w dniach 10-14 lipca “święto smakoszy” zgromadzi 35 restauracji oferujących jedzenie z różnorodnej gamy potraw oferowanych w Chicago.

“Taste of Chicago to letnia tradycja kontynuowana w naszym mieście od 33 lat” – powiedział burmistrz Rahm Emanuel w oświadczeniu towarzyszącym opublikowanej liście wyróżnionych restauracji. “Kulinarna reputacja Chicago jest znana w całym kraju a lipcowe “święto smakoszy” będzie odzwierciedleniem naszej bogatej i zróżnicowanej oferty gastronomicznej”.

W tym roku, jak w latach poprzednich, nie zabraknie polskiej kuchni, a zwłaszcza pierogów z Kasia’s Deli, produktu Kazimiery Bober cieszącego się dużą popularnością w sieciach sklepowych Ameryki i na pokładach samolotów linii lotniczych United.

Także polskie kiełbasy i potrawy z kurczaka przygotowane przez masarzy Bobak Sausage będą konkurowały z potrawami takich znanych chicagowskich restauracji jak Billy Goat Inn, Pazzo’s Cucina Italiana czy Vee-Vee Africant Restaurant.

“Jesteśmy ogromnie zadowoleni z faktu, że po raz kolejny będziemy uczestnikami gastronomicznego święta Taste of Chicago” – czytamy w informacji prasowej działu marketingu Bobak Sausage. “Smakosze z całego świata będą mieli okazję poznać kuchnie etniczne, a wśród nich tradycyjną kuchnię polską”.

Menu stoiska Bobak Sausage oferować będzie cztery potrawy: Maxwell Polish Sausage with Grilled Onions, Hunter’s Stew, OctoDogs i Ragin’ Cajun Chicken Sausage.

Wstęp na Taste of Chicago tradycyjnie jest bezpłatny.

(ak)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks