REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoNa Taste of Chicago nie zabraknie polskiej kuchni

Na Taste of Chicago nie zabraknie polskiej kuchni

-

Bobak Sausage Co. i Kasia’s Deli znalazły się na ogłoszonej w piątek liście restauracji, które będą żywić mieszkańców Wietrznego Miasta i turystów podczas tegorocznego Taste of Chicago.

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Przypadające w dniach 10-14 lipca „święto smakoszy” zgromadzi 35 restauracji oferujących jedzenie z różnorodnej gamy potraw oferowanych w Chicago.

REKLAMA

„Taste of Chicago to letnia tradycja kontynuowana w naszym mieście od 33 lat” – powiedział burmistrz Rahm Emanuel w oświadczeniu towarzyszącym opublikowanej liście wyróżnionych restauracji. „Kulinarna reputacja Chicago jest znana w całym kraju a lipcowe „święto smakoszy” będzie odzwierciedleniem naszej bogatej i zróżnicowanej oferty gastronomicznej”.

W tym roku, jak w latach poprzednich, nie zabraknie polskiej kuchni, a zwłaszcza pierogów z Kasia’s Deli, produktu Kazimiery Bober cieszącego się dużą popularnością w sieciach sklepowych Ameryki i na pokładach samolotów linii lotniczych United.

Także polskie kiełbasy i potrawy z kurczaka przygotowane przez masarzy Bobak Sausage będą konkurowały z potrawami takich znanych chicagowskich restauracji jak Billy Goat Inn, Pazzo’s Cucina Italiana czy Vee-Vee Africant Restaurant.

„Jesteśmy ogromnie zadowoleni z faktu, że po raz kolejny będziemy uczestnikami gastronomicznego święta Taste of Chicago” – czytamy w informacji prasowej działu marketingu Bobak Sausage. „Smakosze z całego świata będą mieli okazję poznać kuchnie etniczne, a wśród nich tradycyjną kuchnię polską”.

Menu stoiska Bobak Sausage oferować będzie cztery potrawy: Maxwell Polish Sausage with Grilled Onions, Hunter’s Stew, OctoDogs i Ragin’ Cajun Chicken Sausage.

Wstęp na Taste of Chicago tradycyjnie jest bezpłatny.

(ak)

REKLAMA

2109379819 views

REKLAMA

2109380051 views

REKLAMA

REKLAMA

2111176442 views

REKLAMA

2109380192 views

REKLAMA

2109380291 views

REKLAMA

2109380399 views