czwartek, 26 września 2024 18:25

Legia pokonana przez Crveną Zvezdę Belgrad

Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0-1 podczas towarzyskiego turnieju Sister Cities International Cup w Chicago. W sobotę warszawiacy zagrają o trzecie miejsce, a ich rywalem będzie Chicago Fire. Posłuchaj relacji Jana Pachlowskiego...
Legia Warszawa przegrała z Crveną Zvezdą Belgrad 0-1 podczas towarzyskiego turnieju Sister Cities International Cup w Chicago. W sobotę warszawiacy zagrają o trzecie miejsce, a ich rywalem będzie Chicago Fire. Zwycięską bramkę dla serbskiego zespołu zdobył w 73. minucie Milos Trifunović, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał Konstiantyna Machnowskiego. W 81. minucie piłkarze Crveny mieli okazję do podwyższenia na 2:0, ale Nemanja Nikolić nie wykorzystał rzutu karnego, trafiając w poprzeczkę bramki Legii. Obie drużyny kończyły mecz w "10", bowiem czerwonymi kartkami ukarani zostali Kumbev i Bajković.