REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Arrow Trans Corp z nową stroną internetową i konkursem dla wszystkich internautów

Arrow Trans Corp z nową stroną internetową i konkursem dla wszystkich internautów

-

Potrzebujesz trochę gotówki? Konkurs na www.arrowtrans.net twoją szansą na dodatkowe pieniądze!

Przeglądając nową stronę internetową Arrow Trans Corp na pierwszy plan wybija się profesjonalna szata graficzna i jakość wykonania projektu. Wiemy, że przeprowadzono przetarg na stworzenie tej strony i wygrała go specjalistyczna agencja marketingu internetowego z Warszawy.

REKLAMA

„Nasza nowa strona wpisuje się w przyjętą przez nas strategię odróżniania się od konkurencji i budowania pozytywnego wizerunku. Strona została stworzona od podstaw przez zespół specjalistów – zarówno jeśli chodzi o jej oprogramowanie jak i grafikę. Generalnie wszystko co robimy, chcemy robić jak najlepiej – poczynając od profesjonalnego transportu towarów po działania marketingowe, do których zaliczam właśnie posiadanie – mam nadzieję, jednej z najładniejszych stron internetowych w biznesie.” – mówi Piotr Klich, właściciel Arrow Trans Corp.

Na  www.arrowtrans.net od razu rzuca się w oczy przemyślane i czytelne ułożenie tekstów i grafik. Kontent strony (jej zawartość merytoryczna) jest znakomity. Dlaczego? Ponieważ każdy internauta po przejrzeniu całej strony od razu ma poczucie, że bardzo dobrze zna tę firmę. Stronę przegląda się bardzo przyjemnie: grafika, zgodnie z założeniami, nie męczy zbyt dużą ilością animacji, a informacje tam zawarte są jasne, rzeczowe i streszczone w odpowiednim stopniu kompresji.

Opisując system zakładek  na stronie należy zwrócić szczególną uwagę na zakładkę „Contests” (pl.: Konkursy).

„Zakładka ta jest sekcją specjalnie poświęconą internautom odwiedzającym naszą nową stronę. Każdy przeglądający http://www.arrowtrans.net może wziąć udział w konkursach czy quizach i wygrać bardzo ciekawe nagrody. Co jest zatem pierwszym zadaniem konkursowym? Zapewne każdy z czytelników ma w domu słoik z drobnymi pieniędzmi, prawda? Otóż taki sam, tylko trochę większy, znajduje się w naszej firmie! Aby wygrać czek reprezentujący ilość pieniędzy, jaka jest w środku, wystarczy jedynie podać kwotę jaka według ciebie tam się znajduje. Wygrywa ten, kto zgadnie dokładną kwotę lub jego typowanie będzie najbliższe tej kwoty. To bardzo łatwe zadanie i dostarcza wiele emocji” – wyjaśnia Piotr Klich, właściciel Arrow Trans Corp i dodaje:  „Zachęcam do odwiedzin www.arrowtrans.net i naszego profilu na FB, gdzie możecie znaleźć, oprócz interesujacych tematów z branży transportowej, również konkursowe posty. Warto polubić nasz profil na: http://www.facebook.com/arrowtransarrow aby być na bieżąco z naszymi nowymi postami. Zabawa, którą proponujemy wydaje się być szczególnie ciekawa w dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób pozostaje w domu bez możliwości uzyskania dodatkowego dochodu. Dlatego zapraszam raz jeszcze: bawcie się w zgadywanie z Arrow Trans Corp i wygrywajcie!”

Faktycznie zadanie konkursowe jest proste, a emocje przy typowaniu bardzo wysokie. Aby wejść do konkursu nie trzeba się nigdzie logować. Wystarczy wypełnić prosty formularz konkursowy, w którym podajemy dane kontaktowe oraz typowaną kwotę. Konkurs trwa do wtorku 06/02/2020”.

Zachęcamy do odwiedzenia www.arrowtrans.net, żeby wyrobić sobie własną opinię o tej stronie internetowej. Jednak już teraz widać, że zaproponowany tam standard graficzny staje się wyznacznikiem i drogowskazem dla każdego chcącego posiadać profesjonalną wizytówkę  w Internecie.

Tekst: Pawel Raczkowski 

Zdjęcia: Arrow Trans Corp

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks