REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPolskaKopacz: przegląd wiceministrów potrwa trzy tygodnie

Kopacz: przegląd wiceministrów potrwa trzy tygodnie

-

Premier Ewa Kopacz poinformowała, że rozpoczęty w poniedziałek przegląd wiceministrów potrwa trzy tygodnie. W poniedziałek Kopacz wizytowała resort finansów; w następnej kolejności spotka się z wiceministrami gospodarki i spraw zagranicznych.

Relacjonując poniedziałkowe spotkanie w MF, szefowa rządu oceniła na poniedziałkowej konferencji prasowej, że było „długie i dość trudne”. „Większość pytań zadawałam ja – wiceministrowie starali się odpowiadać. Nie ze wszystkiego jestem zadowolona, szczególnie z tempa prac w tych obszarach, które były zgłoszone przez mnie podczas wygłaszania expose. Wydałam więc dyspozycje, które mają na celu przyspieszyć te prace” – powiedziała premier.

REKLAMA

Kopacz przypomniała, że kiedy rząd Donalda Tuska podawał się do dymisji, rezygnację złożyli nie tylko ministrowie konstytucyjni, ale też wiceministrowie. „Dlatego też rozpoczęłam przegląd pracy wiceministrów w randze sekretarzy i podsekretarzy stanu. Rozpoczęłam od ministerstwa finansów w dniu dzisiejszym i będzie ten przegląd trwał trzy tygodnie” – poinformowała premier. Jak dodała, we wtorek ma zamiar wizytować resorty: gospodarki i MSZ. (PAP)

fot.Radek Pietruszka/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

2114855624 views

REKLAMA

2114855856 views

REKLAMA

REKLAMA

2116652246 views

REKLAMA

2114855996 views

REKLAMA

2114856095 views

REKLAMA

2114856203 views