REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Kronika Związkowa Młodzieżowe rozgrywki kręglarskie Okręgu XIII ZNP

Młodzieżowe rozgrywki kręglarskie Okręgu XIII ZNP

-

Młodzieżowe rozgrywki kręglarskie Okręgu XIII ZNP
Młodzieżowe rozgrywki kręglarskie Okręgu XIII ZNP

W niedzielę 14 kwietnia od wczesnego ranka dzieci z rodzicami i dziadkami przybyły do kręglarni Habetler, gdzie odbyły się coroczne rozgrywki w tzw. “bowling”. Zostało zarejestrowanych blisko 40 młodych zawodników, którym towarzyszyły nawet całe rodziny. Tak więc atmosfera była bardzo wesoła, głośna i radosna.

REKLAMA

Obecni byli organizatorzy: komisarze – Joe Hercik i Wanda Juda, członkowie zarządu i działu sportu młodzieżowego Okręgu XIII: Anna Wierzbicka, Matt Matusiak, Janina Kopacz, Henry Ziemba, Joe Penar, Aleksandra Brzezińska, Jadzia Gut oraz dyrektorka: Irena Hercik. Przybył również krajowy sekretarz ZNP Karol Komosa ze swoimi synkami – Karolem i Aleksandrem.

Zawody były pełne emocji, zdrowej rywalizacji i absolutnej chęci zwycięstwa, co przekładało się na silny doping ze strony rodziny i przyjaciół oraz wybuchów radości, kiedy udało się celne uderzenie. Tradycyjnie już, po rozgrywkach, młodzi uczestnicy i goście byli zaproszeni na ‘‘pizza party”.

Dużą niespodzianką było przybycie ‘‘króliczka wielkanocnego”, który obdarował wszystkich prezentami (były jajeczka niespodzianki, pluszowe zabawki i słodycze).

Młodzi zawodnicy otrzymali medale, bo każdy w tych zawodach był zwycięzcą i zasługiwał na wyróżnienie.

Specjalne podziękowania należą się Tomkowi Ziembie za doskonałe przekształcenie się w króliczka, nikt go nie poznał!

Jak nadmieniłam, te zawody są tradycyjnie, co roku organizowane przez Okręg XIII i Wydział Kobiet tego okręgu, i już na stałe wpisały się w kalendarz imprez młodzieżowych Związku Narodowego Polskiego.

Staramy się zbierać fundusze przez cały rok, aby móc zaprosić najmłodszych naszych członków do wspólnej zabawy. Organizujemy “śniadanie z Mikołajem”, mecze mini golfa i wiele, wiele więcej.

Do zobaczenia za rok!

Wanda Juda

Komisarka Okręgu XIII

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA