REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna PNA Z cyklu: z życia wzięte. Miłość dziadków nie zna granic, przyszłość wnuczków...

Z cyklu: z życia wzięte. Miłość dziadków nie zna granic, przyszłość wnuczków najważniejsza

-

„Chciałabym wykupić ubezpieczenie na życie mojej pierwszej wnuczce, Gabrysi”, zwróciła się do przedstawiciela ubezpieczeniowego PNA pani Zofia. „Widzi pan, zawsze obiecywałam sobie, że kiedy przyjdą na świat wnuczęta, zadbamy z mężem o nie w jakiś wyjątkowy, przemyślany i praktyczny sposób. Nie będziemy ich zarzucać prezentami, które pójdą w kąt następnego dnia. 

Oboje z mężem mamy polisy na życie i fundusz emerytalny w PNA, z którego już teraz korzystamy. Teraz widzę, że była to bardzo dobra decyzja, więc postanowiliśmy w prezencie urodzinowym wykupić naszej wnusi ubezpieczenie na życie”.

REKLAMA

2147483647 clicks

Państwo R. zdecydowali się na wykupienie wnuczce polisy na $100,000 z jednorazowo opłaconą składką, kosztowała ich dokładnie $6,780. „Stwierdziliśmy z mężem, że teraz jest na to najlepszy czas, niedawno sprzedaliśmy dom i przeprowadziliśmy się do wygodnego kondominium z pięknym widokiem, mała Gabrysia nie ma jeszcze roku, więc składka jest korzystna i zabezpieczy ją na całe życie. Nasz syn, Konrad będzie właścicielem polisy. W przyszłości, jak Gabriela dorośnie i stanie się właścicielką tej polisy, zdecyduje, co zrobić z pieniędzmi; zabezpieczyć swoją rodzinę, czy spieniężyć polisę. Pozostawienie pieniędzy w banku nie przyniesie nikomu żadnych korzyści, lokata na giełdzie jest w dzisiejszych czasach niepewna, a poza tym jesteśmy z mężem starej daty; uważamy, że „lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.”  Ciężko na te pieniążki pracowaliśmy, w PNA czujemy się bezpiecznie.

Pani Zofia była również zainteresowana programami członkowskimi oferowanymi przez PNA. Mamy teraz więcej czasu, jak minie pandemia, proszę nas wpisać na listę zainteresowanych wycieczkami dla seniorów. Czytałam w ostatniej Zgodzie o świątecznej wyprawie do downtown Chicago i rozpoznałam swoją dawną sąsiadkę. Chętnie bym się z nią zobaczyła, nie wiedziałam, że też należy do PNA. Czytałam też o stypendiach. Przez parę lat synowie mojego brata otrzymywali od PNA całkiem niemałe kwoty. Obaj są teraz lekarzami. Może jeszcze trochę za wcześnie planować dla naszej wnusi karierę, ale kimkolwiek będzie chciała zostać będziemy ją wspierać. Dlatego tu jesteśmy”.

Państwo R. mieli do dyspozycji $10,000 z przeznaczeniem na ich pierwszą wnuczkę Gabrielę Sophie R. Zdecydowali, że wykupią jej ubezpieczenie na życie w PNA na kwotę $100,000. Resztę pieniędzy postanowili przeznaczyć na otwarcie konta emerytalnego – pieniądze będą spokojnie rosły, a my, przy każdej większej okazji jak np. urodziny, będziemy do konta dokładać. Jeżeli tylko będziemy sobie mogli na to pozwolić, zadbamy o naszą wnusię. „Przed laty, oboje z mężem, otworzyliśmy konta IRA z bardzo wysokim gwarantowanym oprocentowaniem, dziś możemy z tych pieniędzy korzystać, stwierdziła z zadowoleniem pani Zofia.” PNA zawsze miało korzystne i stabilne oprocentowanie, a ich obecna rata to 2.5% rocznie gwarantowane na 5 lat. W obecnym czasie jest to bardzo korzystna oferta.

PNA (Związek Narodowy Polski-Polish National Alliance) zabezpiecza finansowo swoich członków od 1880 roku. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Prosimy rozmawiać o kontach z lokalnym przedstawicielem lub biurem głównym PNA w Chicago. Doradzimy, pomożemy wybrać plan ubezpieczenia na życie dostosowany do potrzeb i możliwości każdego klienta.

PNA: 1-773-286-0500 wew. 325 (Bart), 344 (Halina), 330 (Jolanta)

www.pna-znp.org

REKLAMA

2131683781 views

REKLAMA

REKLAMA

2131683796 views

REKLAMA

REKLAMA

2133480116 views

REKLAMA

2131683806 views

REKLAMA

2131683809 views

REKLAMA

2131683813 views