REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Na bieżąco Z cyklu: prawdziwe historie. Zostawię po sobie porządek i miłe wspomnienia

Z cyklu: prawdziwe historie. Zostawię po sobie porządek i miłe wspomnienia

-

„Chciałbym kupić ubezpieczenie na życie mojemu dorosłemu wnukowi, który bierze pożyczkę na studia” powiedział 65-letni Jerzy K. z podchicagowskiego Niles, przychodząc do biura PNA w ubiegłym tygodniu. Naturalnie, pierwszym pytaniem naszego przedstawiciela było, czy wnuk pana Jerzego jest tego świadomy. 

„Naturalnie, że tak! Wnuk za chwilę do mnie dołączy, wypełnimy wszystko razem, ale ja będę właścicielem polisy i ja będę opłacał składki. Chodzi o to, że zdecydowałem się być żyrantem jego pożyczki na studia. Będzie to bardzo poważna kwota, ale chcę mu dać szansę osiągnąć to, co sobie zamierzył. Jest bardzo zdolny, pracuje w weekendy, stara się chłopak, jak może. Tyle, że Tomek, niestety, nie może liczyć na rodziców. Po rozwodzie, każde z nich poszło swoją drogą i żadne nie chce wziąć na siebie finansowego ryzyka. Właściwie, to zawsze byli skoncentrowani tylko na sobie. Ja właśnie przeszedłem na emeryturę, żona ma jeszcze parę lat pracy przed sobą i choć nie mamy wielkich oszczędności, chcemy mu pomóc”.

REKLAMA

Tomasz K. ma 20 lat i jest zdrowym młodym człowiekiem, dzięki temu przedstawiciel Polish National Alliance mógł zaproponować panu Jerzemu 10-letnie ubezpieczenie terminowe na sumę $300,000 dolarów. Miesięczna składka wyniesie tylko $20. W razie nieszczęścia, pan Jerzy będzie mógł swobodnie spłacić pożyczkę za naukę wnuka.

„$20 miesięcznie nie zrobi uszczerbku w moim budżecie. Tomek jest naszym jedynym wnukiem i solidnym młodzieńcem. Jak już zostanie chirurgiem, szybko spłaci pożyczkę za studia. Czasem trudności życiowe pomagają szybciej dojrzeć i osiągnąć więcej niż oczekiwania innych, nawet tych najbliższych. Jesteśmy z żoną bardzo z niego dumni.”

Panowie K. z zadowoleniem opuścili biuro PNA. Pan Jerzy jest już właścicielem polisy ubezpieczeniowej na życie w wysokości $25,000. Został członkiem organizacji 30 lat temu, chciał zabezpieczyć swoją rodzinę, gdy zdecydowali się na kupno domu w Niles. Jerzy pracował przez wiele lat, jako wykwalifikowany ślusarz, żona przez parę lat zajmowała się synem, a później rozpoczęła pracę jako pomoc pielęgniarska CNA w jednym z ośrodków rehabilitacyjnych. Po dwudziestu latach spłacania stałej polisy, nie musi się martwić o to, co się stanie, jak go kiedyś zabraknie. ,,Zostawię po sobie porządek i miłe wspomnienia” –  jak stwierdził na koniec wizyty w PNA.

Ubezpieczając życie poświęcasz niewiele zyskując to, co najważniejsze – spokój i poczucie, że zabezpieczyłeś przyszłość swoich bliskich.

Polish National Alliance (Związek Narodowy Polski) zabezpiecza finansowo Polonię od 1880 roku. PNA-ZNP jest odpowiedzialną i finansowo konserwatywną organizacją, która służy swoim członkom i chroni ich rodziny opierając się skutecznie nawet największym burzom dziejowym. Biuro PNA funkcjonuje w czasach pandemii koronawirusa z zachowaniem wszelkich rekomendowanych przez władze środków bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług finansowych oraz programów członkowskich. Doradzimy, wybierzemy, zabezpieczymy! Prosimy o kontakt z lokalnym reprezentantem, lub biurem głównym PNA: 1-773-286-0500 wew. 325 (Bart), 344 (Halina), 330 (Jolanta)

www.pna-znp.org

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA