REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPACCGolf cieszy, jednoczy i pomaga w biznesie

Golf cieszy, jednoczy i pomaga w biznesie

-

W piątek, 15 września, pogoda zdecydowanie sprzyjała grającym w golfa na polu Sportsman’s Golf Course w podchicagowskim Northbrook. Ale dobre nastroje kilkunastu czwórek golfistów i innych uczestników wiązały się również z tym, że po raz pierwszy taka impreza zorganizowana została przez Polsko-Amerykańską Izbę Handlową (PACC) wspólnie z Centrum Kopernikowskim. Szerszy integracyjny charakter tegorocznego spotkania był w największym stopniu zasługą znanego przedsiębiorcy i jednocześnie zapalonego golfisty Bogdana Bosaka, członka rady dyrektorów obu organizacji, który w sposób naturalny przyjął też funkcję przewodniczącego komitetu organizacyjnego imprezy.

REKLAMA

Po rozegranej grze odbyło się przyjęcie oraz rozdanie nagród w restauracji Jameson’s Charhouse w pobliskim Skokie. Połączenie dobrze spędzonego czasu na polu golfowym, jak i kontynuacja imprezy połączona z sutym i smakowitym obiadem poprzedzonym networkingiem przy otwartym barze zapewniło wydarzeniu ogromny sukces.

Przewodniczący rady dyrektorów Copernicus Center Hubert Cioromski i dyrektor wykonawczy PACC Bogdan Pukszta podziękowali wszystkim, którzy brali udział w grze bądź przybyli na końcowe przyjęcie. Na polu golfowym najlepszy wynik uzyskała czwórka Gregory Adas, Richard Adas, Casey Budz i James Finegan. Oni też będą w posiadaniu przez najbliższy rok ufundowanego przez organizatorów Polonia Cup pucharu, który podobnie jak słynny Stanley Cup będzie trofeum przechodnim. Chociaż ich nazwiska zostaną wygrawerowane na pucharze, zdobywcy nie otrzymują go na stałe. Mogą go jednak zdobyć ponownie.

Organizatorzy gratulowali wszystkim, którzy 15 września grali i wzięli udział w dodatkowych konkursach. Najdłuższy putt uzyskał Bogdan Bosak. Closest to the pin – James Finegan. Natomiast najdalej piłeczkę uderzył Casey Budz.

Wielu twierdzi, że ze wszystkich dyscyplin sportowych golf jest najbardziej preferowanym przez amerykański biznes. Stwarza możliwości do zawierania biznesowych znajomości, wymiany informacji i pomysłów, polepsza umiejętność koncentracji, radzenia sobie z osiąganiem celu pod presją i jest testem charakteru. Stanley Skoczeń, prezes rady dyrektorów PACC, przypomina, że jednym z najważniejszych celów PACC jako organizacji jest stwarzanie możliwości do nawiązywania jak największej ilości jak najlepszych kontaktów biznesowych przez firmy członkowskie.

– Żadna inna dyscyplina sportowa w USA nie sprzyja tak skutecznie nawiązywaniu i zacieśnianiu tych kontaktów jak golf – dodaje Skoczeń, dziękując jednocześnie sponsorom, dzięki którym organizacja Golf Outing była możliwa.

Bogdan Pukszta, współpraca Anna Pazderska

  • pcup001
  • pcup002
  • pcup003
  • pcup004
  • pcup005
  • pcup006

 

PACC POLECA:

Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i ciągłe pogłębianie wiedzy to kluczowe elementy rozwoju firmy i/lub kariery. W najbliższych dniach i tygodniach tego roku PACC poleca następujące okazje:

Everything You Need To Know About Business Insurance (Bezpłatna sesja informacyjna dla przedsiębiorców na temat rodzajów ubezpieczenia przydatnych i/lub wymaganych w biznesie. Dyskutowane też będą sposoby zabezpieczenia przed pozwami sądowymi oraz pytania, które dobrze zadać swojemu agentowi)

Piątek, 22 września, 9.30 – 11.00
City of Chicago Department of Business Affairs and Consumer Protection, 121 N. LaSalle St., R. 805, Chicago
Dodatkowe informacje: tel. 312-744-2086 lub e-mail BACPoutreach@cityofchicago.org

Facebook for Business (Bezpłatna sesja informacyjna dla przedsiębiorców na temat najlepszych i skutecznych technik promocji i reklamy biznesu przez Facebooka)

Piątek, 29 września, 9.30 – 11.00
City of Chicago Department of Business Affairs and Consumer Protection, 121 N. LaSalle St., R. 805, Chicago
Dodatkowe informacje: tel. 312-744-2086 lub e-mail BACPoutreach@cityofchicago.org

The 5th Annual Summit on Regional Competitiveness (Ceniona konferencja dla zainteresowanych poprawą infrastruktury, innowacyjności i konkurencyjności regionu

Milwaukee-Chicago-Northwest Indiana; opłata za udział 85 dol.)

poniedziałek, 16 października, 9.00 – 18.30
Federal Reserve Bank of Chicago, 230 S. LaSalle, Chicago
Dodatkowe informacje: cdpsevents@chi.frb.org

European Business Networking Event (Spotkanie networkingowe współorganizowane przez działające w Chicago europejskie izby gospodarcze; opłata – 10 dol. członkowie, 20 dol. pozostali)

środa, 18 października, 17.30 – 19.30
Ivy Hotel Rooftop Terrace, 233 East Ontario, Chicago, IL
Dodatkowe informacje: tel. 773-205-1998 lub e-mail info@polishamericanchamber.org

REKLAMA

2116408077 views

REKLAMA

REKLAMA

2116408287 views

REKLAMA

REKLAMA

2118204663 views

REKLAMA

2116408405 views

REKLAMA

2116408492 views

REKLAMA

2116408587 views