REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago W lipcu znów na szczyt Willis Tower

W lipcu znów na szczyt Willis Tower

-

Najpopularniejsza chicagowska atrakcja, taras widokowy na szczycie Willis Tower, wznowiła przyjmowanie turystów w nowej, pandemicznej rzeczywistości. Na razie otwarta będzie jedynie w weekendy.

Skydeck Chicago, taras widokowy na 103. piętrze Willis Tower, od piątku 3 lipca otwarty jest w weekendy. Oznacza to, że turyści znów mogą wchodzić na oszklony balkon oferujący zapierające dech w piersi widoki na miasto, jezioro Michigan oraz, przy dobrej pogodzie, cztery stany.

REKLAMA

Jednak nawet na wysokości 1353 stóp obowiązywać będzie dystansowanie społeczne. Bilety trzeba rezerwować z wyprzedzeniem i będą one miały wyznaczoną godzinę odwiedzania. Obowiązywać będą limity odwiedzających.

W przestrzeganiu dystansowania społecznego pomagać będą oznakowania na korytarzach, w kolejkach i na piętrze, gdzie znajduje się taras. Specjalne znaki wskazywać będą kierunek poruszania się.

Taras widokowy na szczycie Willis Tower corocznie przyciąga ponad 1,7 mln turystów. Budynek, który dla wielu chicagowian na zawsze zostanie Sears Tower, został oddany do użytku 1974 roku.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks