REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Pingwiny na wycieczce po Akwarium Shedda

Pingwiny na wycieczce po Akwarium Shedda

-

Nie ma tego złego, co by nie wyszłona dobre. W związku z zamknięciem popularnego chicagowskiego Shedd Aquarium w obliczu zagrożenia koronawirusem, rzadką szansę zwiedzenia placówki miały zamieszkujące tam… pingwiny. A wszystko to ku uciesze internautów.

Annie, Edward i Wellington, pingwiny skalne na co dzień zamieszkujące chicagowskie Akwarium Shedda, wyruszyły w poniedziałek na fascynującą wycieczkę korytarzami zamkniętej dla zwiedzających placówki. Zwiedzały wystawy z kolorowymi rybami, zbiorniki z delfinami i puste punkty informacyjne.

30-letni Wellington, jeden z najstarszych pingwinów w kraju, był wyjątkowo zafascynowany czerwonymi piraniami za szkłem zbiorników.

Podczas wycieczki ptakom towarzyszyli opiekunowie, którzy na czas nieobecności zwiedzających chcą wzbogacić zwierzęta o nowe doświadczenia.

Nagranie z wycieczki pingwinów po akwarium spotkało się z ogromnym zainteresowaniem internautów. W komentarzach przewijały się pochwały za pozytywny akcent w czasach zatrważających wiadomości związanych z koronawirusem.

Shedd Aquarium pozostanie zamknięte dla zwiedzających co najmniej do 29 marca.

(jm)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks