REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Gubernator Pritzker ponownie na kwarantannie

Gubernator Pritzker ponownie na kwarantannie

-

Gubernator JB Pritzker i jego bliscy współpracownicy poddali się 14-dniowej kwarantannie, ponieważ mieli kontakt z pracownikiem biura, który otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Pracownik biura gubernatora w środę 23 września uzyskał wynik negatywny podczas przeprowadzanych cotygodniowo testów na koronawirusa, ale po wystąpieniu u niego objawów COVID-19 podał się ponownie testowi w poniedziałek 28 września i uzyskał wynik pozytywny.

REKLAMA

Pracownik ten towarzyszył gubernatorowi podczas wydarzeń z jego udziałem w środę 23 września w Chicago, w czwartek 24 września w Marion i w niedzielę 27 września w Marseilles.

Chociaż Pritzker i jego współpracownicy nosili maseczki, on i wszyscy, którzy mieli bliski kontakt z zakażonym pracownikiem, poddadzą się kwarantannie przez 14 dni.

Ponadto z osobami, które uczestniczyły w tych ostatnich spotkaniach z udziałem gubernatora, będą się kontaktować pracownicy śledzący kontakty zakażonych w ramach programu contact tracing.

Gubernator Pritzker znalazł się na kwarantannie już po raz drugi w związku z kontaktem z osobą z jego biura, u której zdiagnozowano koronawirusa. W 14-dniowej samoizolacji był kilka miesięcy temu.

(tos)

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks