piątek, 27 września 2024 20:32

Zagłębie Lubin - AS Roma w Chicago 0:4. ZOBACZ ZDJECIA

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrali w meczu sparingowym z włoskim klubem AS Roma 0:4 . Spotkanie zostało rozegrane na stadionie Wrigley Filed w Chicago, gdzie na trybunach zasiadło ponad 22 tys. widzów...
Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrali w meczu sparingowym z włoskim klubem AS Roma 0:4 . Spotkanie zostało rozegrane na stadionie Wrigley Filed w Chicago, gdzie na trybunach zasiadło ponad 22 tys. widzów. Pierwszą bramkę dla Romy zdobył Pablo Daniel Osvaldo już w pierwszej minucie spotkania. Argentyńczyk wykorzystał błąd obrony Zagłębia i znakomitą asystę Bojana Krkica. W 19. minucie meczu drugą bramkę dla Włochów strzelił Panagiotis Tachtsidis, któremu udało się przelobować Marka Kozioła. W 31. minucie Erik Lamela podwyższył na 3:0, a tuż przed przerwą Krkic ograł trzech zawodników Zagłębia, minął bramkarza i ustalił wynik spotkania. Mecz z Romą był dla "Miedziowych" szóstym spotkaniem kontrolnym rozegranym w trakcie przygotowań do nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy. OBEJRZYJ spotkanie "Miedziowych" z AS Romą w zdjęciach Jacka Boczarskiego: Sponsorem zdjęć jest Grill & Bar Second Time Around przy 8301 Irving Park Rd. w Chicago http://fotochicago.blogspot.com/ http://www.jacekb.webs.com/