REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie!

Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie!

-

Mieszkasz za granicą i zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha mówiła po polsku? Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swojej rodziny?
Sprawdź, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić czas i dać swojemu dziecku szansę na naukę języka polskiego gdziekolwiek zechcesz!

REKLAMA

2147483647 clicks

Polonijna Szkoła Podstawowa „Polonijka” (www.polonijka.edu.pl) to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 5-15 lat. Nauka odbywa się przy pomocy Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zamieszczone są treści do nauki, gry, zabawy, a także materiały wideo, które pomagają w przyjemny sposób przyswoić wiedzę. Uczeń ma dostęp do Webinariów, czyli lekcji online z polskimi nauczycielami. Odbywają się również zajęcia w trzyosobowych grupach, dziecko ma możliwość kontaktu z pedagogiem oraz polskimi kolegami, mieszkającymi w różnych częściach świata. To rodzic razem z pociechą decydują, jaki materiał spośród przedmiotów z polskiej podstawy programowej będą realizować. W trakcie całego okresu nauki grupa doświadczonych nauczycieli (Telefoniczna Pomoc Dydaktyczna) wspiera rodziców  i udziela im wskazówek dotyczących kształcenia dzieci. Pod koniec roku szkolnego uczeń może – lecz nie musi – przystąpić do egzaminu online, po którym otrzyma certyfikat. Roczny koszt nauki wynosi 3000 zł, jednak do 15 sierpnia można skorzystać z promocji, płacąc jedynie połowę ceny.
W tej formie edukacji to rodzic wspiera dziecko w nauce w domu, dzięki czemu z łatwością może monitorować postępy swojej pociechy i wybierać odpowiedni czas nauki. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji w domu zostały opracowane przez kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Znajdują się one na Internetowej Platformie Edukacyjnej, z której uczeń może korzystać w dogodnej dla siebie porze. Materiał podzielony jest na tygodnie, co pozwala z łatwością wyznaczać cele i kontrolować efekty. Jeszcze przed dołączeniem do projektu, każdy może zobaczyć jak wygląda Internetowa Platforma Edukacyjna, dzięki wersji pokazowej, znajdującej się pod linkiem www.polonijka.edu.pl/demo. Jest to namiastka materiałów, które będą dostępne dla każdego ucznia.
Rodzice zainteresowani nauką swoich dzieci w ramach Polonijnej Szkoły Podstawowej „Polonijki” mogą w prosty sposób dołączyć do projektu. Rejestracji można dokonać na stronie www.polonijka.edu.pl/rejestracja. Rok szkolny rozpoczyna się od września, jednak po dokonaniu płatności uczniowie otrzymują pierwsze materiały edukacyjne. Skorzystaj z promocji i ucz się do przez cały rok za połowę ceny!

REKLAMA

2131685260 views

REKLAMA

REKLAMA

2131685275 views

REKLAMA

REKLAMA

2133481595 views

REKLAMA

2131685285 views

REKLAMA

2131685288 views

REKLAMA

2131685292 views