REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Artykuł sponsorowany Bisbee – poznaj magię najciekawszego miasteczka Arizony

Bisbee – poznaj magię najciekawszego miasteczka Arizony

-

Bisbee – poznaj magię najciekawszego miasteczka Arizony, a zachwyci i oczaruje Cię swoim urokiem.

Bisbee, to miasto, które przypomina o górniczej przeszłości stanu Arizona. Charakteryzuje je barwna architektura i równie kolorowe postacie. Mówi się, że jest kapryśne, wielobarwne i może nieco nawiedzone. Bisbee to nie jest tylko zwykłe miejsce na mapie stanu Arizona. Podobnie jak w przypadku wszystkich cennych skarbów, to miasto to ukryty klejnot, schowany tuż za punktem, w którym masz prawo uważać, że jesteś zbyt daleko, gdyż zbliżasz się do najbardziej wysuniętej na południe granicy Arizony.

REKLAMA

Bisbee, które niedawno zostało uznane za „Najciekawsze historyczne małe miasto w Ameryce” przez czytelników USA Today oraz „Najlepsze miejsca, Frommera w 2018 roku”. To wyjątkowa lokalizacja, w której przeszłość miesza się z teraźniejszością w kalejdoskopie pasji, sztuki, koloru i ludzkiej życzliwości.

Gdy spacerujesz po krętych, wąskich uliczkach i zaułkach Bisbee, górnicza i historyczna rola miasta rozbrzmiewa tu dzięki doskonale zachowanej architekturze, muzeom i podziemnej trasie Queen Mine Tour. Znajdziesz pięknie zaprojektowane parki, miejsca kultury i historii, takie jak Bisbee Farmers Market czy najstarszy park baseballowy w Arizonie. Są tu także wyjątkowe wydarzenia, do których należą Historic Home Tour, Bisbee Stair Climb, Bisbee Pride, Mariachi Festival, doroczne degustacje czekolady, Altered Book Show, Sidepony Music Festival i Alice in Bisbeeland, które ukazują lokalną społeczność zajmującą się rozrywką skierowaną do mieszkańców i zwiedzających. Dla zainteresowanych „upiorną” stroną miasta, oferowana jest wieczorna piesza wycieczka z Old Bisbee Ghost Tour, która przedstawi opuszczoną i mroczna część Bisbee.

Możesz być niemal pewny, że Bisbee zachwyci i oczaruje Cię swoim urokiem. Gdy odkryjesz Bisbee, pozostanie ono w twoim sercu na zawsze.

Więcej informacji jak podróżować po Arizonie i jej atrakcjach znajdziesz na stronie www.visitarizona.com/polish. Tam można również zamówić bezpłatny przewodnik turystyczny po stanie Arizona.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks