REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaNowy Jork. Policja zastrzeliła mężczyznę na Times Square

Nowy Jork. Policja zastrzeliła mężczyznę na Times Square

-

Nowojorska policja ujawniła w niedzielę personalia mężczyny zastrzelonego dzień wcześniej na Times Square. 51-leni Darrius Kennedy rzucił się z nożem na próbujących go zatrzymać policjantów. Otrzymał dwa strzały w klatkę piersiową.

W sobotę około godz. 15 przy skrzyżowaniu 7th Avenue  i 44 Steet na Manhattanie do podejrzanego o palenie marihuany Kennedy’ego zbliżyli się policjanci. Wówczas mężczyzna stał się agresywny i wyciągnął z kieszeni 28-centymetrowy nóż i zaczął oddalać się środkiem ulicy. Kilku policjantów ruszyło za nim wzywając do poddania się. Funkcjonariusze kilkakrotnie użyli także gazu pieprzowego próbując obezwładnić mężczyznę. Nie przyniosło to jednak spodziewanego rezultatu. Darrius Kennedy otrzymał dwa śmiertlene strzaływ klatkę piersiowa w chwili, kiedy rzucił się z nożem w kierunku policjantów.

REKLAMA

Całość incydentu była nagrywana przez licznych przechodniów i turystów. Filmy z zajścia trafiły do sieci. Na jednym z nich, kupionym przez CNN, słychać głosy nagrywających: „nie mogą go zastrzelić, nie mogą go zastrzelić”. Podążający za policjantami tłum wpadł w popłoch w momencie, kiedy padły strzały.

51-latek został przeziony do pobliskiego Bellevue Hospital, gdzie stwierdzono jego zgon. Do szpitala trafiło także trzech policjantów, dwóch z zaburzeniami słuchu (prawdopodobnie na skutek huku przy wystrzałach) i jeden z podrażnieniem oczu wywołanym gazem pieprzowym.

ZOBACZ WIDEO CNN:

tz

 

12 KOMENTARZE

  1. nikt z gapiow nie trafil do szpitala z urazami spowodowanymi hukiem wystrzalow tylko policjanci 🙂
    nie wiem jak tutaj, ale w polsce do policji-milicji to nie przyjmowali psow ktore baly sie wystrzalow, moze wiec w nypd zaczna odsiewac takich gamoni co nie dosc ze w 15 nie potrafi obezwladnic goscia z nozem, to jeszcze wrazliwi sa na wystrzal pistoletu ….
    nikt na forum chyba nie watpi ze ja takiego gosci z nozem byl lewa reka na ziemie powalil nie poluzowujac nawet swojego krawata…

REKLAMA

2103171962 views

REKLAMA

2103172195 views

REKLAMA

2104968587 views

REKLAMA

2103172338 views

REKLAMA

2103172437 views

REKLAMA

2103172547 views