W Rolling Meadows grasuje gwałciciel. Jest nagroda za jego ujęcie

Portret pamięciowy gwałciciela z Rolling Meadows fot. Rolling Meadows Police Department

Policja w Rolling Meadows poinformowała, że ten sam osobnik dopuścił się dwóch gwałtów i włamał się do dwóch mieszkań. Do wszystkich przestępstw doszło na tym samym osiedlu w okresie od grudnia ub. r. do czerwca br.

Policja dysponuje portretem pamięciowym i rysopisem napastnika, którego określiła jako młodego, niskiego i krępego Latynosa.

Wszystkie cztery zdarzenia miały miejsce na osiedlu East Park Apartment Complex, znajdującym się w rejonie skrzyżowania Algonquin Road i Algonquin Parkway w Rolling Meadows na północno-zachodnich przedmieściach Chicago.

Jak informuje ABC7, do pierwszego gwałtu doszło 14 stycznia, a do drugiego 30 czerwca. W obu przypadkach napastnik zapukał do drzwi i wtargnął do środka, gdy ofiara je otworzyła.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogłyby udzielić informacji w tej sprawie. Należy telefonować pod numer: (847) 506-6024 lub do Crime Stoppers: (847) 590-7867. Organizacja Crime Stoppers oferuje tysiąc dol. nagrody za informacje prowadzące do ujęcia przestępcy. (ao)

Categories: Chicago

Comments

 1. Anonim
  Anonim 11 lipca, 2017, 17:33

  Rolling Meadows to skupisko gangow! Kto jeszcze jest przy rozumie to ucieka z tego miasteczka! W szkolach 80% to latynosi a poziom nauczania szkoda gadac!

  Reply this comment
 2. Kasia
  Kasia 11 lipca, 2017, 19:40

  Rolling Meadows to same gangi ! W szkolach 80% to latynosi poziom nauczania bardzo niski! Moja siostrzenica po przeprowadzce musiala brac korepetycje bo miala takie zaleglosci! Nikt przy zdrowych zmyslach tam nie mieszka!

  Reply this comment
 3. Aga
  Aga 13 lipca, 2017, 09:01

  Od lat mieszkam w Rolling Meadows.
  Mam 2 dzieci w szkole, u mlodszego jest tylko jeden latynos ( reszta to dzieci z typowo amerykanskich i polskich rodzin, u starszego same amerykanskie rodziny i tylko on jeden z polskiej.
  Szkoly tez sa rozne ale i tak nie jest zle bo od 7 do 10 !

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*