REKLAMA

2129353723 views

REKLAMA

2129353722 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaChicagoDzieciobójczyni skazana na nadzór kuratorski

Dzieciobójczyni skazana na nadzór kuratorski

-

Mubashra Uddin fot. Cook County Sheriff

Na nadzór kuratorski skazana została kobieta, która w 2015 r. wyrzuciła noworodka z ósmego piętra. Sąd wziął pod uwagę młody wiek matki oraz fakt, że pochodzi z imigranckiej, muzułmańskiej rodziny.

REKLAMA

11 listopada 2015 r. mieszkaniec budynku w okolicy 800 West Eastwood w Chicago znalazł na trawniku zakrwawione niemowlę. Dziewczynka zmarła w szpitalu na skutek obrażeń odniesionych w wyniku upadku z wysokości. Policja ustaliła, że dziecko zostało wyrzucone zaraz po urodzeniu z ósmego piętra budynku przez 19-letnią wówczas Mubashrę Uddin.

Uddin została aresztowana. Sędzia, który określił jej czyn jako „ekstremalnie zły i okrutny”, wyznaczył kaucję w wysokości 275 tys. dolarów. Kobieta spędziła w areszcie 603 dni. W zeszły czwartek sąd skazał Mubashrę Uddin na cztery lata nadzoru kuratorskiego i 579 dol. grzywny.

Kobieta przyznała się do wyrzucenia dziewczynki przez okno bezpośrednio po urodzeniu jej w swoim pokoju. Kobieta utrzymywała ciążę w tajemnicy przed rodzicami, z którymi mieszkała – religijnymi imigrantami z Pakistanu, którzy nie tolerowali jej związku z ojcem dziecka. Zdaniem sędziego Mubashra Uddin wyrzucając dziecko działała w stanie ograniczonej świadomości i silnego stresu, bojąc się reakcji rodziców.
(gd)

7 KOMENTARZE

 1. …Na nadzór kuratorski skazana została kobieta, która w 2015 r. wyrzuciła noworodka z ósmego piętra. Sąd wziął pod uwagę młody wiek matki oraz fakt, że pochodzi z imigranckiej, muzułmańskiej rodziny……

  …..W zeszły czwartek sąd skazał Mubashrę Uddin na cztery lata nadzoru kuratorskiego i 579 dol. grzywny…..

  Jednym slowem, jesli pochodzisz z muzułmańskiej, imigranckiej rodziny to mozesz mordowac i najwyzej dostaniesz nadzor prokuratora i $579 grzywny.Allah akbar. Dokladnie takich wyrokow trzeba zeby odstraszac muzulmanow przed zabijaniem.

 2. Jeszcze sie nie nauczyliscie ze zeby w tym kraju miec najwielsze szanse w jakiejkolwiek instytucji najlepiej przedstawiac sie jako lesbijka afro amerykanskiego pochodzenia praktykujaca judaizm? Wtedy dostaniesz sie do kazdej pracy, przeslizgniesz przez kazdy egzamin i instytucje i naleza ci sie najwieksza pomoc socjalna.

 3. “Zdaniem sędziego Mubashra Uddin wyrzucając dziecko działała w stanie ograniczonej świadomości i silnego stresu, bojąc się reakcji rodziców.”
  Zupełnie logiczne uzasadnienie. To , że rodzice byli stuknieci na punkcie religii, a tym bardziej muzułmańskiej, stwarzało realne zagrożenie dla dziewczyny.
  Ukrywała związek, ukrywała ciążę, nie dziwota, że po porodzie, samotnym, w ukryciu, spanikowała i pozbyła sie dzieciaka.
  *
  Jestem przekonany, że w katolickiej Polsce takich historii wydarzyły sie tysiące. Tyle tylko, że na katolickiej, polskiej wsi nie było wieżowców a więc przerażone dziewczyny musiały topić niemowlaki w sławojce, w szambie, w rzece, w strumieniu albo dusić jakimś łachem czy workiem.

 4. Czego innego spodziewac sie po religii, ktora nie szanuje praw czlowieka i kobiet, bezmyslni lewaccy utopijni idealisci chca zmieszac ta kulture z naszymi zachodnimi wartosciami co wrozy upadek naszej cywilizacji.To moze przypomne jakie rzeczy pochwala Islam i niech mi ktos o zdrowych zmyslach odpowie, czy takich ludzi potrzebujemy?
  ….Ajatollah Chomeini, nieżyjący już przywódca religijny Iranu zachęcał muzułmanów do gwałcenia dzieci, a nawet zoofilii. Jak pisał w swoich publikacjach, „mężczyzna może ugasić swoje seksualne pragnienie za pomocą dziecka, ale Jedynym warunkiem jest to, aby nie penetrować waginy – seks analny jest dopuszczalny”. Chomeini pisał dalej o tym, że mężczyzna może uprawiać seks nawet z własnym synem i to bez jego zgody, ale to wciąż nie jest dobrym powodem dla kobiety, do zerwania z nim małżeństwa.

  W swoich tekstach szokował jednak dalej. Chomeini przyzwalał otwarcie na uprawianie seksu ze zwierzętam….

REKLAMA

2121582063 views

REKLAMA

REKLAMA

2121582083 views

REKLAMA

REKLAMA

2123378403 views

REKLAMA

2121582094 views

REKLAMA

2121582103 views

REKLAMA

2121582107 views