REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia Kolejny polityk, tym razem z Luizjany, publikuje swoje półnagie zdjęcia

Kolejny polityk, tym razem z Luizjany, publikuje swoje półnagie zdjęcia

-

Joe Stagni, polityk z Luizjany, publicznie przyznał się do wysyłania swoich zdjęć w bieliźnie do pracownicy rady miejskiej, z którą miał romans.

fot.Huffington Post/ Zdjęcie, które Joe Stagni wysłał do swojej przyjaciółki wyciekło do sieci

– Miałem niewłaściwy, aczkolwiek utrzymywany za obopólną zgodą, związek z dorosłą kobietą. Podczas tej relacji wymienialiśmy się korespondencją elektroniczną. Znajomość zakończyliśmy  w 2009 roku – powiedział w oświadczeniu Stagni, członek rady miejskiej.

REKLAMA

Według stacji telewizyjnej Fox 8, polityk wysłał swoje zdjęcie w bieliźnie do wspomnianej kobiety, jednakże później wiadomość ta została przesłana do jeszcze jednego pracownika rady.

Sam Stagni już wystosował przeprosiny i, jak podaje z kolei “Times-Picayune”, prosił w nich swoją rodzinę o wybaczenie, a dodatkowo “Boga o łaskę”.

Ostatnio głośną sprawą był podobny przypadek z członkiem amerykańskiego kongresu w roli głównej. Anthony Weiner rozsyłał w internecie swoje nagie zdjęcia wielu kobietom. Demokratyczny kongresman w wyniku zaistniałego skandalu zrezygnował z mandatu. Takie rozwiązanie sugerował mu zresztą sam prezydent Obama.

Do tej pory nie wiadomo, jak zachowa się polityk z Luizjany.

Źródło: Huffington Post, GW

Zobacz także:

Kongresman wysłał seks-zdjęcia

Kongresman Weiner zrezygnował z mandatu

Foto. Kongresman, jego bielizna i kobiety

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks