REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wideo Wideo. Seks skandal w przestworzach. FAA bada sprawę

Wideo. Seks skandal w przestworzach. FAA bada sprawę

-

Federalna Administracja Lotnicza zbada, czy para skoczków spadochronowych, którzy w powietrzu oddawali się miłosnym igraszkom, złamała prawo. Według FAA instruktor i jego partnerka uprawiając seks w samolocie i po skoku, mogli doprowadzić do “rozproszenia uwagi pilota” – twierdzi FAA. Pikantne nagranie wideo zostanie dokładnie zbadane…

fot. KGET-TV/ Alex Torres i jego partnerka Hope Howell podczas miłosnych igraszek w przestworzach

REKLAMA

Wideo, na którym ze szczegółami widać jak instruktor skoków spadochronowych i gwiazdor filmów dla dorosłych Alex Torres oraz recepcjonistka w firmie „Skydive Taft”, Hope Howell uprawiają seks na pokładzie samolotu a następnie wyskakują w tandemie i w powietrzu kontynuują intymne zbliżenie pojawiło się w sieci kilka dni temu. Zainteresowała się nim policja z hrabstwa Kern, w Kalifornii gdzie ma siedzibę firma oferująca skoki spadochronowe, i w której zatrudniona była para.

Właściciel firmy „Skydive Taft” David Chrouch o zdarzeniu dowiedział się od policjantów, którzy pokazali mu wideo. Zwolnił już instruktora i rozważa usunięcie recepcjonistki. „Wygląda na to, ż oni powiedzieli jednemu z moich pilotów, że wszystko odbywa się legalnie. Wystartowali wcześnie rano zanim ktokolwiek pojawił się w firmie i nagrali wideo” – mówi Chrouch.

Alex Torres, który miał być głównym pomysłodawcą erotycznego skoku, chciał w ten sposób zwrócić uwagę gospodarza kontrowersyjnego talk show, Howarda Sterna. W jego programie często pojawiają się autorzy najbardziej dziwacznych wyczynów, zazwyczaj z seksualnym kontekstem.

Według policji hrabstwa Kern incydent nie naruszył prawa: biorące w nim udział osoby były pełnoletnie, nikt tez nie złożył skargi na „seksualny akt w miejscu publicznym”.

Inaczej na sprawę patrzą jednak służby lotnicze. FAA bada, czy uprawiając seks para nie doprowadziła do rozproszenia uwagi pilota, co w świetle przepisów lotniczych jest niezgodne z prawem. Na jednym z ujęć uprawiająca seks para siedzi tuz obok pilota.

FAA w ramach śledztwa przeanalizuje pikantne nagranie.

Oryginalne wideo zniknęło już z sieci, a jego ocenzurowane fragmenty robią furorę w sieci i w mediach.

Jedno jest pewne: para na pewno zyskała pożądany rozgłos. Podobnie jak i firma, w której pracowała…

km

 

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA