REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wideo Facebook wprowadził aplikację dla zmarłych

Facebook wprowadził aplikację dla zmarłych

-

Najnowszy produkt Facebooka to bodaj najśmielsza i najbardziej kontrowersyjna z proponowanych dotąd aplikacji. Użytkownicy amerykańskiego portalu społecznościowego mogą skorzystać z aplikacji „If I Die”, która pozwala na pośmiertne opublikowanie pożegnalnego wideo na ścianie własnego profilu Facebookowego.

fot. Dzięki projektowi najnowszej aplikacji o Facebooku jest ponownie głośno

REKLAMA

Aplikacja „If I Die” jest darmowa i stawia zainteresowanym kluczowe pytanie: „Co pozostawisz po sobie?”.

Twórcy kontrowersyjnej aplikacji sugerują, że użytkownicy Facebooka mogą np. przygotować krótkie wideo poświęcone historii ich życia, albo wiadomość, w której wyjawią skrywany przez całe życie sekret.

Aplikacja nie działa jednak automatycznie. Użytkownicy, którzy przygotują materiał do opublikowania po własnej śmierci, wskazują 3 ze swoich przyjaciół, którzy będą musieli potwierdzić śmierć zainteresowanego.

Twórcy Facebooka wymyślili jeszcze jedno udoskonalenie nowej aplikacji. Portal społecznościowy oferuje możliwość zamiany dotychczasowego profilu osoby zmarłej na stronę poświęconą jej pamięci.

Na koniec warto również dodać, że aplikacja „If I Die” radzi sobie w sieci całkiem nieźle. W tym momencie na portalu Marka Zuckerberga niemal 5 tys. osób deklaruje, że podoba im się pomysł pośmiertnych publikacji, a kolejne 1100 osób umieszcza na swoich stronach wzmianki o samej aplikacji.

AS

Wideo reklamujące nową aplikację Facebooka:

1 KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks