REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Świat Rosja potwierdza, że wydaliła współpracowniczkę ambasady Niemiec

Rosja potwierdza, że wydaliła współpracowniczkę ambasady Niemiec

-

MSZ Rosji potwierdziło w poniedziałek w komunikacie, że wydalono współpracowniczkę niemieckiej ambasady w Moskwie w odpowiedzi na “nieprzyjazne działania niemieckich władz wobec pracownika jednego z rosyjskich przedstawicielstw dyplomatycznych” w Niemczech.

“W ministerstwie nie wiążą informacji opublikowanej w niemieckich mediach” z zaplanowaną na wtorek wizytą w Moskwie szefa niemieckiej dyplomacji Franka-Waltera Steinmeiera – napisała agencja TASS, cytując komunikat rosyjskiego MSZ.

REKLAMA

W sobotę tygodnik “Der Spiegel” napisał, powołując się na źródło w niemieckim MSZ, że “współpracowniczka ambasady niemieckiej w Moskwie opuściła ten kraj z powodu działań w ramach retorsji ze strony władz rosyjskich”. Według tygodnika ten krok władz rosyjskich jest odpowiedzią na wyproszenie z Niemiec rosyjskiego dyplomaty – pracownika konsulatu generalnego w Bonn.(PAP)

Na zdjęciu: Siedziba ambasadora Niemiec w Moskwie fot.NVO/Wikipedia

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA