Strona głównaSportSport polonijny: Zwycięzcy turnieju tenisa stołowego Poldoor Open

Sport polonijny: Zwycięzcy turnieju tenisa stołowego Poldoor Open

-

W ostatnią niedzielę został rozegrany polonijny turniej tenisa stołowego POLDOOR OPEN. W zawodach wzięło udział 66 zawodników.

Amatorzy - od lewej: Janusz Morzy, Adam Koziel, Marian Janicki
Amatorzy – od lewej: Janusz Morzy, Adam Koziel, Marian Janicki

W kategorii amatorów w stawce 18 zawodników najlepszym okazał się Adam Koziel, który wyprzedził Janusza Morzego oraz Mariana Janickiego. W kategorii średniozaawansowanej na pierwszym miejscu uplasował się Jarosław Dydyński. Tuż za nim znaleźli się Edward Augustyński i Marian Piwowarczyk. W najbardziej zaawansowanej kategorii wystartowało 30 zawodników podzielonych na 6 grup. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowało po dwóch najlepszych uczestników. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Arturowi Kurkowi, który w finałowym meczu  pokonał Łukasza Fitę. Na trzecim miejscu znalazł się Jarosław Ośmiałowski, a na czwartym Janusz Franeczek.

Kolejny turniej tenisa stołowego zostanie rozegrany 8 czerwca 2014r. Zapraszamy.

Wojciech Wolski

Średniozaawansowani - od lewej: Edward Augustynski, Jarosław Dydynski, Marian Piowowarczyk
Średniozaawansowani – od lewej: Edward Augustynski, Jarosław Dydynski, Marian Piowowarczyk
Zaawansowani - od lewej: Wojciech Wolski (organizator), Artur Kurek, Łukasz Fita, Jaroslaw Osmialowski
Zaawansowani – od lewej: Wojciech Wolski (organizator), Artur Kurek, Łukasz Fita, Jaroslaw Osmialowski