REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Sport Druga porażka Legii na Florydzie

Druga porażka Legii na Florydzie

-

Piłkarze Legii podczas zgrupowania na Florydzie przegrali obydwa mecze fot.Facebook

Przebywająca na zgrupowaniu w Orlando Legia Warszawa przegrała drugi mecz w ramach turnieju Florida Cup, tym razem z kolumbijskim zespołem Atletico Nacional 0:2. Wcześniej stołeczni piłkarze ulegli ekwadorskiej Barcelonie SC 2:3.

REKLAMA

Było to ostatnie spotkanie Legii podczas amerykańskiego zgrupowania.

“Podczas tego tygodnia pracowaliśmy bardzo ciężko. Jestem zadowolony z tego, ile piłkarze dali z siebie na treningu. Niektórzy być może właśnie przez to nie byli w stanie dać z siebie dzisiaj tyle, ile by chcieli” – powiedział po meczu trener Romeo Jozak cytowany na stronie internetowej Legii.

“Za nami bardzo trudne treningi, kilku piłkarzy jest niedysponowanych i w ich miejsce musieli zagrać zmiennicy. Nie było to łatwe, bo graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn Ameryki Południowej. Z kilku rzeczy jestem zadowolony. Mieliśmy dzisiaj kilka szans na zdobycie bramki, w których powinniśmy strzelić przynajmniej jedną albo dwie. Stało się jednak inaczej. W pierwszej połowie byliśmy skoncentrowani na nowej taktyce i wyglądało to nieźle, ale popełniliśmy kilka błędów i sytuacja się odwróciła. Patrząc na wszystko szerzej mogę być zadowolony z naszego obozu w Stanach. Przegraliśmy dwa mecze, ale są też pozytywy. Nowi zawodnicy dobrze wkomponowują się w zespół, a naszym celem jest bycie gotowym 9 lutego na ligowy mecz z Zagłębiem” – dodał chorwacki szkoleniowiec.

Przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy Legia prowadzi w tabeli ekstraklasy, z dwoma punktami przewagi nad Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok.

(PAP)

REKLAMA

Poprzedni artykułKownacki wciąż niepokonany
Następny artykułParalizator o imieniu lęk

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks