REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaArrow Trans Corp – kierunek sukces!

Arrow Trans Corp – kierunek sukces!

-

Właśnie mija 10 lat od założenia Arrow Trans Corp, jednej z najlepszych firm transportowych w Illinois. Dla firmy to była trudna lecz satysfakcjonująca dekada, udowadniająca, że „amerykański sen” można spełnić, wkładając ogromną determinację w osiągnięcie założonego celu.

Rynek usług transportowych w USA jest zatłoczony i bardzo wymagający, a źródeł sukcesu Arrow Trans należy poszukiwać przede wszystkim w nowoczesnym podejściu do zarządzania personelem i dbaniu o rodzinną atmosferę pracy. To głównie dzięki temu, firma nadal rozwija się bardzo prężnie.

REKLAMA

Jak mówi Piotr Klich, CEO Arrow Trans:

„Przez 10 lat poświęcałem praktycznie każdą chwilę, by usprawniać funkcjonowanie firmy, ciągle ją ulepszać i wprowadzać coraz ty wyższe standardy, które jak się okazało, teraz konkurencja musi nadganiać. Doskonale wiedzą o tym moi najbliżsi, bez których wsparcia nie dałbym rady. Myślę, że to jest dobry moment aby publicznie podziękować mojej rodzinie za to, jacy byli wyrozumiali, kiedy pojawiały się chwile gdy życie osobiste musiaęem poświęcać na rzecz zarządzania biznesem. Firma funkcjonuje doskonale dzięki jednej zasadzie: u nas pracownik jest na pierwszym miejscu. To jest właśnie kierunek, który obraliśmy już na samym początku działalności. Pracujemy zgodnie z zasadą „Żyj i daj żyć innym”. Każdy potrzebuje szacunku innego człowieka, czy to w życiu prywatnym czy zawodowym. My kształtujemy pozytywną kulturę opartą na współpracy i pomocy. Tu nikt nie jest sam ze swoimi problemami. Jeśli takie się pojawiają, wspólnie je rozwiązujemy. Dzięki temu zainteresowanie pracą u nas jest wysokie, a zatrudniamy tylko najlepszych w branży.”

Arrow Trans Corp jest doceniany dzięki profesjonalizmowi kadry zarządzającej, pracowników i kierowców. Klienci doceniają ich nowoczesną flotę i terminowość dostaw. Ich ciężarówki zostały również wielokrotnie wyróżnione za najlepszy custom design na wystawie The Truckers Jamboree.

Ale to nie wszystko.

Czy znacie popularny serial “Ciężarówką przez Stany”? Jest on realizowany właśnie przy współpracy z Arrow Trans Corp z Elk Grove Village!

Obecnie na Discovery Channel możemy oglądać kolejną jego odsłonę pt:” Ciężarówką przez Route 66”.

To losy głównego bohatera Dawida Andresa, kierowcy zatrudnionego w Arrow Trans, z fascynacją śledzą miliony widzów Discovery Channel i TVN. To właśnie dzięki tej roli Dawid stał się ikoną amerykańskiego truckera.

Piotr Klich, CEO Arrow Trans Corp:

„Projekt „Ciężarowką przez Stany” był przełomowym momentem w historii budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Jest to też mój osobisty sukces, że telewizja TVN wybrała właśnie Arrow Trans Corp jako partnera przy produkcji serialu. Cieszymy się, że możemy pokazać widzom w Polsce i USA piękne krajobrazy i niesamowite miejsca, często odległe od utartych szlaków. I to dzięki naszej ciężarówce docieramy wszędzie tam i odkrywamy nieznane oblicza Ameryki. Jest to też znakomita okazja do pokazania życia „ludzi drogi”, takim jakie ono jest naprawdę. Jest to zawód satysfakcjonujący lecz jednocześnie wymagający skupienia i zaangażowania, a tacy ludzie jak Dawid Andres udowadniają, że ta praca jest też sposobem na ciekawe życie.”

I tu kolejna dobra informacja – na początku przyszłego roku producenci z TVN ponownie zawitają do Chicago by rozpocząć zdjęcia do kolejnego sezonu. Tym razem Arrow Trans Corp chce przybliżyć USA z perspektywy kobiety pracującej w tym trudnym i wymagającym zawodzie.

Dlatego Arrow Trans Corp razem z TVN zdecydowali się na ogłoszenie wielkiego castingu, dając tym samym szansę wszystkim zainteresowanym paniom na zostanie telewizyjnymi celebrytkami i zmianę swojego życia.

Nowy sezon nosi roboczy tytuł „Truckerki”.

Główna rola nie jest jeszcze obsadzona. Jest to ogromna szansa dla każdej pani posiadającej prawo jazdy CDL (min. 2 lata) oraz chęć uczestniczenia w przygodzie życia!

Wiek kandydatek nie ma znaczenia – poszukiwane są medialne osobowości, lubiące swoją pracę i dobrze czujące się przed kamerą.

Jak się zgłosić? To proste!

Wystarczy napisać maila na adres marketing@arrowtrans.net przesyłając informacje o sobie, kilka zdjeć i krótki filmik, w którym się przedstawisz i w kilku słowach uzasadnisz dlaczego to ty jesteś idealną kandydatką do tej roli.

W razie pytań prosimy dzwonić (847) 496 – 4838 ext. 1014

Tekst: Paweł Raczkowski

Zdjęcia: ATC

 • DJI_0987
 • DJI_0986
 • DJI_0958
 • DJI_0873
 • DJI_0593
 • DJI_0666
 • DJI_0489
 • DJI_0400
 • default
 • DJI_0157
 • DJI_0067_2
 • DJI_0066

REKLAMA

2105067585 views

REKLAMA

2105067818 views

REKLAMA

2106864210 views

REKLAMA

2105067961 views

REKLAMA

2105068061 views

REKLAMA

2105068170 views