REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaAnna Wierzbicka prezeską wydziału stanowego KPA, Illinois

Anna Wierzbicka prezeską wydziału stanowego KPA, Illinois

-

Anna Wierzbicka fot.Andrzej Baraniak
Anna Wierzbicka fot.Andrzej Baraniak

Wybory na urząd nowego prezesa wydziału stanowego Kongresu Polonii Amerykańskiej w Illinois wygrała Anna Wierzbicka, długoletnia działaczka tej organizacji i Związku Narodowego Polskiego. Członkowie wydziału stanowego wybrali też pozostałych członków zarządu.

W rezultacie poniedziałkowej elekcji w skład nowego zarządu weszli: Zenon Olejniczak – I wiceprezes, Zofia Boris – II wiceprezes, Jan Płachta – sekretarz protokolarny, Jane Kulibaba – sekretarz korespondencyjny, Joe Hercik – chorąży, Jolanta Grocholska – sekretarz finansowy oraz Ewa Cholewińska – skarbnik.

REKLAMA

Przypomnijmy, że dotychczasowy zarząd został rozwiązany z powodu nieprawidłowości proceduralnych podczas poprzednich wyborów w marcu tego roku.

Specjalne wybory, rozpisane po unieważnieniu wyników marcowej elekcji, odbyły się w poniedziałek 17 sierpnia w siedzibie głównej Związku Narodowego Polskiego w Chicago.

Do sprawy wyborów w wydziale stanowym KPA powrócimy na łamach weekendowego wydania naszej gazety.

(inf. wł.)

4 KOMENTARZE

  1. Powinni zmienic nazwe z kongresu polonii amerykanskiej na towarzystwo wzajemnej adoracji Przeciez oni nie reprezentuja zadnej polonii a jedynie zajmuja sie biciem kasy i imprezami w gronie kolesii a ciekawe czy dziennik zwiazkowy opublikuje moj komentarz czy zadziala cenzura jak za komuny

  2. Ale Panie ArtPart prosze sie nie denerwowac ale Pit ma racje. Zdaje sobei sprawe ze mojego komentarza nie wezmie Pan powaznie z powodu …. , ale Kongres Poloni Amerykanski to naprawde towarzystwo wzajemnej adoracji. Prosze rozgladnac sie do okola i samemu ocenic jakie sa powiazania : przyjaciel, dobry znajomy, rodzina .

REKLAMA

2115370398 views

REKLAMA

2115370630 views

REKLAMA

REKLAMA

2117167020 views

REKLAMA

2115370770 views

REKLAMA

2115370869 views

REKLAMA

2115370977 views