REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPodróżeBusko-Zdrój zaprasza

Busko-Zdrój zaprasza

-

Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Busko-Zdrój to niewielkie choć  urokliwe miasteczko uzdrowiskowe w województwie świętokrzyskim, które od lat niezmiennie cieszy się powodzeniem nie tylko ze względu na swój klimat i widoki, ale głównie na istnienie wód mineralnych o szerokich właściwościach leczniczych.

O występujących w Busku solankach wspomniano już w przywileju Bolesława Wstydliwego z 1252 r., zaś ich lecznicze działanie zaczął badać w 1808 r. pińczowski lekarz Winterfeld. Na przestrzeni lat miejscowość rozwijała się coraz intensywniej jako kurort, a w chwili obecnej bazę sanatoryjną tworzy  13 modernizowanych na bieżąco obiektów, a wśród kuracjuszy największym powodzeniem cieszą się rzecz jasna – kąpiele siarczkowe.

Wyjątkowym miejscem na mapie Buska-Zdroju, znajdującym się w jego ścisłym centrum,  jest obiekt Bristol**** Art& Medical SPA. Jesteśmy czymś zdecydowanie więcej niż jedynie hotelem, bowiem dbamy nie tylko o wypoczynek naszych Gości, ale także, dzięki rozbudowanej strefie Medical, potrafimy na najwyższym poziomie  zatroszczyć się o ich zdrowie – zarówno w zakresie profilaktyki, rehabilitacji jak i leczenia różnego rodzaju schorzeń.

W Bristol**** ART & Medical SPA wykonujemy zabiegi lecznicze z dziedziny: balneoterapii,   hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, termoterapii i masażu. Na szczególną uwagę spośród zabiegów leczniczych zasługuje: zabieg kąpiel siarczkowa. Kąpiel siarczkowa należy do  najsilniej działających zabiegów balneologicznych. Wpływa na odbudowę chrząstki stawowej, sprzyja leczeniu miażdżycy tętnic obwodowych, obniża poziom cholesterolu, trójglicerydów oraz kwasu moczowego, posiada działanie przeciwzapalne, odczulające oraz odtruwające przy zatruciach metalami ciężkimi. Ze względu na zawartość wody o odczynie Ph lekko zasadowym powoduje zmiękczenie naskórka.  Sucha skóra pokryta zrogowaciałym naskórkiem po kąpieli staje się miękka, gładka i sprężysta. Ponadto kąpiel siarkowa u kobiet wpływa na normalizację układu endokrynologicznego.

Zajmujemy się przede wszystkim leczeniem schorzeń: ortopedycznych, reumatologicznych, neurologicznych. Wykorzystujemy bogatą bazę zabiegową rozpościerającą się na przestrzeni 42 gabinetów zabiegowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt.

Dodatkiem do lecznictwa jest Spa, w którym można skorzystać  z zabiegów kosmetycznych wykorzystujących najnowsze technologie, przywracając skórze witalność i zdrowy wygląd. Zabiegi wykonywane są na wszystkich partiach ciała, uzyskując w zależności od stanu skóry odmłodzenie, regenerację, rewitalizację, wypełnienie zmarszczek, jędrność i poprawę gęstości skóry. Oferujemy również masaże relaksacyjne, pielęgnację dłoni, stóp i paznokci oraz depilację.

Mamy nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale współpracujemy też z najlepszymi specjalistami w dziedzinie ortopedii, traumatologii, dermatologii. Skuteczność procesów leczenia i rehabilitacji wspiera profesjonalne wyposażenie, oparte na najnowszych technologiach, którymi nie dysponuje żaden ośrodek w Busku- Zdroju, a jedynie nieliczne w skali kraju. Są nimi m.in. basen oczyszczany nanosrebrem czy bieżnia antygrawitacyjna, która umożliwia wykonywanie ćwiczeń z częściowym odciążeniem, co skutkuje odzyskaniem normalnego zakresu ruchu i prawidłowego wzorca chodu. Odciąża ciało nawet o 80 proc. dając uczucie unoszenia się w powietrzu.

Nasi specjaliści na bieżąco tworzą i modyfikują bazę różnorodnych pakietów, spośród których każdy Gość, korzystając z naszych porad i sugestii, jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie posiadamy pakiety lecznicze i rehabilitacyjne 7, 14 i 21 dniowe. Specjalnie dla Państwa, (naszych Gości z rynku amerykańskiego), przygotowaliśmy 3 dodatkowe pakiety – leczniczy, odchudzający oraz SPA, które pomogą wypocząć, zrelaksować się, a także dadzą możliwość rozpoznania przyczyn dolegliwości i dostosowania metod ich leczenia.

Zapraszamy do rezerwacji .

 

Bristol**** Art & Medical SPA

Ul. 1 Maja 1 

28-100 Busko-Zdrój 

Tel : +48 41 330 30 33

e-mail:[email protected]

www.bristolbusko.pl

1 KOMENTARZ

REKLAMA

2122598178 views

REKLAMA

REKLAMA

2122598195 views

REKLAMA

REKLAMA

2124394515 views

REKLAMA

2122598205 views

REKLAMA

2122598211 views

REKLAMA

2122598215 views