REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Gwałciciel z solarium skazany na 13 lat więzienia

Gwałciciel z solarium skazany na 13 lat więzienia

-

Marc Winner, oskarżony o gwałty i porwania, były właściciel solarium w śródmieściu Chicago, został skazany za gwałt swojej byłej pracownicy na 13 lat więzienia.

Marc Winner fot.Cook County sheriff’s office arrest photo

REKLAMA

47-letni Marc Winner był właścicielem popularnego solarium Soleil, znajdującego się przy 1018 W. Madison w Chicago. Na mężczyźnie ciążyły zarzuty gwałtów, których miał dokonać na dwóch klientkach oraz pracownicy solarium. Do gwałtów miało dochodzić w 2009, 2012 i 2015 roku. Oskarżony nigdy nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

19 czerwca Winner został skazany na 13 lat więzienia za gwałt na Justine Bour, pracownicy solarium, która zeznała, że w 2009 r. pracodawca zaprosił ją do swojego mieszkania, poczęstował alkoholem i kokainą, a następnie zgwałcił. Z zeznań kobiety wynika, że sprawca nie zwracał uwagi na jej protesty, odebrał jej telefon, związał i wykorzystał seksualnie. Oskarżony w trakcie procesu twierdził, że do kontaktu seksualnego doszło za zgodą kobiety.

Prokuratura po ugodzie sądowej oddaliła dwa inne zarzuty o gwałt, ale wkrótce rozpocznie się kolejny proces przeciwko Winnerowi. Kolejna kobieta oskarżyła go, że w 2012 r. odurzył ją tabletkami, a gdy straciła przytomność, wykorzystał seksualnie.
(gd)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks