REKLAMA

2132752435 views

REKLAMA

2132752434 views
0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaArtykuł sponsorowanyLipomaxx !Już po pierwszej wizycie wyglądasz młodziej!

Lipomaxx !Już po pierwszej wizycie wyglądasz młodziej!

-

Lipomaxx to radykalne polepszenie wyglądu  ciała poprzez permanentne usunięcie niechcianych komórek tłuszczowych  już po pierwszej wizycie!

Sposób, który zapewnia pozbycie się tłuszczu i osiągnięcie wyglądu, o jakim zawsze marzyłeś/marzyłaś jest wreszcie dostępny! 

REKLAMA

To Lipomaxx.

Lipomaxx to najnowsza technika rzeźbienia ciała, która radykalnie poprawia jego zarys wraz z natychmiastowym i trwałym pozbyciem się niechcianych komórek tłuszczowych, bez diet i ćwiczeń – na zawsze.

To minimalnie inwazyjny zabieg stworzony, by bezpiecznie i efektywnie dostarczać niezrównane efekty przy znikomym dyskomforcie i krótkim czasie rekonwalescencji. 

Lipomaxx nie wymaga ogólnego znieczulenia ani sedacji dożylnej. 

Ta najnowocześniejsza technologia połączona z ekskluzywnymi technikami dostępna jest wyłącznie w gabinecie chirurga plastycznego wykształconego w Beverly Hills  dr. Gregory’ego Michaela Bazella w The Aesthetic Plastic Surgery Center of Barrington, LLC. 

Jesteśmy pewni, że sam/sama przekonasz się o niezrównanych efektach zabiegu Lipomaxx w konturowaniu ciała, które zapewniają krótszy czas rekonwalescencji i szybsze gojenie. 

A więc, jeśli patrzysz w lustro i zauważasz partie ciała z niechcianym tłuszczem lub starasz się kamuflować ich prawdziwy wygląd przy pomocy ubrań – Lipomaxx może zmienić twoje życie na lepsze, na zawsze. 

Twój czas i jakość życia są bardzo ważne. A więc, czy naprawdę wolisz spędzić jego resztę, będąc niezadowolonym/niezadowoloną ze swojego wyglądu i przykutym/przykutą do tych części garderoby, które ledwo co przykrywają twoje niedoskonałości, a przy tym trudno ci w nich oddychać? Czy może jednak wolałbyś/wolałabyś, aby twój wygląd sprawił, by innym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczą twoją drastycznie wysmukloną figurę? 

Właściwie możesz to wszystko osiągnąć bez bólu i cierpienia związanego z dietą i ćwiczeniami. 

Wyobraź sobie – koniec z miesiącami wyczekiwania na efekty oraz koniec z wielokrotnymi sesjami nieskutecznych i drogich zabiegów, które pozostawiają cię jeszcze bardziej niezadowolonym/niezadowoloną z wyglądu twojego ciała.

Żyj lepiej dzięki Lipomaxx. 

Lipomaxx już teraz pozwoli ci polepszyć wygląd twojego ciała, pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz ogólną jakość życia na zawsze dzięki jednej sesji – to nasze podejście „Raz i po problemie!”. 

Większość partii twojego ciała może zostać poddana zabiegowi Lipomaxx: brzuch, talia/boczki, plecy, wałki tłuszczu na plecach, pachy, okolice intymne, wewnętrzne i zewnętrzne uda, kolana, ramiona, linia szczęki i szyja, męska klatka piersiowa, a nawet kostki!

Chcesz umieścić usunięty, niechciany tłuszcz w innym obszarze ciała, takim jak piersi lub pupa, aby za jednym razem poprawić ich wygląd? Nie ma problemu! Lipomaxx jest na tyle delikatny, że zachowuje usunięte komórki tłuszczowe w taki sposób, by możliwe było przeniesienie ich na inne obszary ciała. 

Pamiętaj  Lipomaxx to najbardziej delikatny, najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób, by na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu. 

Zasługujesz, by żyć na maxxa! Umów swoją bezpłatną, indywidualną i obowiązkową konsultację u dr. Bazella, dzwoniąc pod numer tel. (847) 382-4160 i polepsz zarówno wygląd swojego ciała, jak i jakość swojego życia na zawsze z Lipomaxx. Oferujemy szybkie i elastyczne opcje zapłaty oraz jesteśmy w stanie przebić każdą inną ofertę, chociaż żadna z nich to Lipomaxx, który oferowany jest wyłącznie w gabinecie dr. Bazella. 

Lipomaxx – Minimalny Dyskomfort, Maksymalne Efekty. 

lekarz medycyny, chirurg plastyczny i specjalista zaawansowanej medycyny estetycznej twarzy i ciała. Zdobywał wiedzę odbywając liczne szkolenia w Beverly Hills, Kalifornii i Miami. Posiada certyfikat wydany przez American Board of Plastic Surgery, Inc. oraz specjalizuje się w osiąganiu naturalnie wyglądających efektów dzięki bezpiecznym i skutecznym zabiegom niechirurgicznym oraz chirurgicznym zabiegom dostosowanym do potrzeb pacjenta.

Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację:
(847) 382 – 4160

REKLAMA

2129641968 views

REKLAMA

REKLAMA

2129641983 views

REKLAMA

REKLAMA

2131438303 views

REKLAMA

2129641993 views

REKLAMA

2129641996 views

REKLAMA

2129642000 views