REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaAmerykaPo tygodniu w śpiączce zmarła aktorka Anne Heche, znana z serialu "Ally...

Po tygodniu w śpiączce zmarła aktorka Anne Heche, znana z serialu „Ally McBeal”

-

Zmarła amerykańska aktorka Anne Heche – poinformowała jej przyjaciółka Nancy Davis w mediach społecznościowych, cytowana przez dziennik „The Guardian”. Heche, znana m.in. z serialu „Ally McBeal” i filmu „Donnie Brasco”, przez tydzień pozostawała w śpiączce po wypadku samochodowym, który spowodowała w Los Angeles.

Zapadła w śpiączkę po tym, jak w zeszłym tygodniu wjechała z dużą prędkością w dom w Los Angeles. W następstwie wypadku pojazd, w którym się znajdowała, stanął w płomieniach. Nie zginęła żadna postronna osoba.

REKLAMA

Wcześniej w piątek amerykańskie media przekazały, że aktorka zostanie odłączona od aparatury podtrzymującej życie w związku ze stwierdzoną u niej śmiercią mózgu. „Anne Heche doznała poważnego uszkodzenia mózgu związanego z niedotlenieniem i pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Nie oczekuje się, że przeżyje” – poinformowano w oświadczeniu rodziny.

Jak dodano, aktorka była sztucznie podtrzymywana przy życiu w celu ustalenia, czy którekolwiek z jej narządów wewnętrznych będą mogły zostać przekazane do transplantacji. Rzecznik rodziny poinformował także w rozmowie z CNN na początku tygodnia, że Heche doznała poważnego urazu płuc oraz oparzeń wymagających interwencji chirurgicznej.

Heche zyskała sławę dzięki telenoweli „Inny świat”, w której zagrała podwójną rolę bliźniaczek Vicky Hudson i Marley Love. Później wystąpiła w filmach takich jak „Donnie Brasco” u boku Ala Pacino i Johnny’ego Deppa czy „Sześć dni, siedem nocy”, w którym partnerował jej Harrison Ford. W latach 90. aktorka występowała także w serialu „Ally McBeal”.

Heche miała 53 lata. Osierociła dwóch synów. (PAP)

REKLAMA

2102941143 views

REKLAMA

2102941375 views

REKLAMA

2104737767 views

REKLAMA

2102941518 views

REKLAMA

2102941619 views

REKLAMA

2102941728 views