Kolagen – białko życia

Artykuł sponsorowany

Od zarania dziejów marzeniem ludzkości było wynalezienie „eliksiru młodości”. Prób stworzenia takiego magicznego płynu było wiele. W 1795 roku uwięziono słynnego alchemika, hrabiego Alessandro Cagliostro za to, że jego „eliksir życia”, nie zadziałał.

„Eliksir młodości” – znany także jako „eliksir nieśmiertelności” lub „tańcząca woda”, to fikcyjna substancja mająca zatrzymac proces starzenia u osoby, która ją wypiła. Miała dawac młodośc i wieczne życie.

Wiele lat upłynęło, ale pragnienie wiecznej młodości, pozostało. Okazuje się jednak, że jak zwykle „najciemniej pod latarnią”. Zamiast prób stworzenia czegoś, co nie istnieje, wystarczyło poszukac inspiracji przyglądając się samemu sobie. Każdy z nas „eliksir młodości” ma w zasięgu ręki.

Od wielu lat biochemicy są zgodni, że to kolagen – najważniejsze białko naszego organizmu jest tym tzw. „białkiem życia” i długowieczności. To dzięki niemu czujemy się i wyglądamy młodo, a jego brak wiąże się nierozerwalnie z procesem starzenia. Niedostateczna ilośc kolagenu powoduje powstawanie zmarszczek, matowienie włosów i paznokci, pogorszenie stanu kości, osłabienie stawów i mięśni oraz wiele innych niepoążądanych zmian.

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, gdy suplementacja kolagenem staje się niezbędna, bo choc proces starzenia jest procesem naturalnym, to wiele jego uciążliwych przejawów można zatrzymywac przez długi czas.

Kolagen ze skóry lososia stał się „eliksirem młodosci” ostatnich lat. Fenomen tego kolagenu polega przede wszystkim na pobudzeniu komórek – fibroblastów do produkcji większej ilosci kolagenu ustrojowego. Zarówno liofilizat stosowany wewnętrznie jak i profesjonalna linia kosmetyków Salcoll do użytku zewnętrznego regenerują nasz organizm i pomagają przywrócic nam młody wygląd, zdrowie, a tym samym przywracają to, co najcenniejsze – radośc życia.

Więcej informacji na temat produktów Salmon Collagen uzyskać można na stronie: www.KochamZdrowie.com lub pod numerami telefonów:

tel. 773 949 9972 lub tel. 888 880 1644

Zapraszamy do naszych sklepów w Chicago:

3416 N Harlem Ave. oraz 6814 W. Archer Ave.

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów reklamowych.

 

Categories: Porady, Reklama