Majątek aktora Antona Yelchina oszacowano na 1,4 mln dolarów

Anton Yelchin fot.Andrea Merola/EPA

Anton Yelchin fot.Andrea Merola/EPA

Majątek znanego z nowej wersji filmów „Star Trek” aktora Antona Yelchina, zmarłego 19 czerwca w wyniku przygniecenia przez własny samochód, który z nieustalonych przyczyn stoczył się po podjeździe jego domu w Los Angeles, oszacowano na 1,4 mln dolarów.

Jego rodzice Wiktor oraz Irina wystąpili do sądu o przyznanie im prawa do administrowania jego majątkiem, na który składa się 641 tys. dolarów majątku ruchomego i posiadłość w Los Angeles o wartości 731 tys. dolarów – poinformowała w poniedziałek agencja Associated Press.

Aktor nie pozostawił testamentu. Postępowanie toczy się przed sądem w Los Angeles.

Rodzice aktora znanego z roli nawigatora Pavla Chekova w filmie „Star Trek”, zapowiedzieli też w poniedziałek, że wytoczą sprawę firmie Fiat Chrysler, która wyprodukowała feralnego Jeepa, o nieumyślne spowodowanie śmierci ich syna. Samochód przygniótł Yelchina do ogrodzenia.

Aktor urodził się w 1989 r. w Związku Radzieckim i jako małe dziecko przybył do USA z rodzicami, łyżwiarzami figurowymi. (PAP)

Comments

  1. Agent J23
    Agent J23 6 sierpnia, 2016, 00:36

    Niech sie zwroca z tym do Trumpa przyjaciela Rosjan moze cos zalatwi razem z Putinem zawsze mozna zbankrutowac I zwiac z kasa do Moskwy

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*