Zaplanuj, przejedź, zarób

Zaplanuj, przejedź, zarób

Zawodowi kierowcy z dużym doświadczeniem z reguły nie mają takiego problemu. Byli już wszędzie, znają każdą milę autostrady z Chicago do Kalifornii czy też Nowego Jorku. Wiedzą, gdzie najtańsze paliwo, na którym truck stopie są najczystsze prysznice i gdzie można bezpiecznie się przespać w razie przepełnionych parkingów.

Dla nowicjuszy są to nadal „zaklęte rewiry”, które zostają odkrywane dopiero wraz z przejechanymi milami. Jednak nie na darmo mówi się, że życie w dwudziestym pierwszym wieku jest znacznie łatwiejsze, a to za sprawą wszechobecnej technologii.

Tym razem z pomocą przyszła firma PC Miller, która na co dzień pisze oprogramowania komputerowe dla przemysłu transportowego. W ostatnim okresie na rynek trafiła nowa aplikacja ich produkcji pod nazwą MileOn.
Pozwala ona zaplanować całą podróż i tak zsynchronizować godziny pracy, aby był jeszcze czas na odnalezienie wskazanego przez MileOn miejsca postoju.

Po wpisaniu adresu docelowego aplikacja przeanalizuje i ustali całą trasę według ilości dostępnych godzin pracy kierowcy (wg ELD). Wskaże najkrótszą drogę, biorąc pod uwagę gabaryty pojazdu, zaplanuje godziny i miejsca postojów oraz poinformuje o przejazdach drogami płatnymi i o wysokości opłat.

Jeżeli pojazd przewozi materiały niebezpieczne, tzw. hazmat, to MileOn poprowadzi drogami, po których takie ładunki można przewozić. Ponadto na bieżąco można obserwować natężenie ruchu i pogodę. Po więcej informacji odsyłamy na stronę www.mileonapp.com.

Mottem przewodnim MileOn jest hasło PLAN-DRIVE-EARN,czyli „zaplanuj, przejedź, zarób”.
Firma zapewnia, że dobre planowanie to podstawa sukcesu – więcej przejechanych mil i więcej ładunków każdego tygodnia. I tego życzymy wszystkim naszym czytelnikom.

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS! We serve Truckers!

fot.pxhere.com

Categories: Kierowcy, Truck

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*