Zabójstwo i samobójstwo w Skokie

Policja w Skokie podała przyczynę śmierci dwóch osób, których ciała znaleziono w domu jednorodzinnym na tym północnym przedmieściu Chicago. 62-letnia Catherine Mary Stone padła ofiarą zabójstwa, a 34-letni Ryan Michael Stone popełnił samobójstwo.

Oboje ponieśli śmierć od ran postrzałowych. Śledczy poinformowali, że doszło do tragedii rodzinnej, ale nie podali rodzaju pokrewieństwa między nieżyjącymi.

Ciała ofiar zostały odkryte przed południem 2 października w domu jednorodzinnym w okolicy 7600 Lowell Avenue w Skokie. Zwłoki 34-letniego Ryana Michaela Stone’a znajdowały się w samochodzie w garażu, a 62-letniej Catherine Mary Stone w innym pomieszczeniu domu.

Policja nie podała ani okoliczności, ani motywów rodzinnej tragedii. Wydała tylko oświadczenie, że nie ma obaw o zagrożenie bezpieczeństwa publicznego i określiła zdarzenie jako odosobniony przypadek.

Dochodzenie jest ciągle kontynuowane i śledczy proszą o kontakt osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Należy dzwonić do lokalnej komendy policji pod numer: (847) 982-5900 albo pod numer czynnej cała dobę centrali, przyjmującej anonimowe zgłoszenia: (847) 933-8477.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*