REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Wydarzenia W Powerball do wygrania już 425 mln dolarów

W Powerball do wygrania już 425 mln dolarów

-

W sobotnim losowaniu Powerball nikt nie trafił szczęśliwej szóstki, co sprawiło, że w najbliższą środę czeka na nas 425 mln dolarów. A wystarczyło tylko skreślić 22-32-37-44-50 i dodatkową 34, by stać się posiadaczem fortuny.

Przedstawiciele loterii spodziewają się do środy kumulacji wyższej niż 425 mln w związku ze zwyczajowo większym zainteresowaniem graczy w przypadku wysokich sum. Przypominają jednocześnie, że szanse na wygraną wynoszą 1 do 175 mln.

REKLAMA

Obecna kumulacja jest jedną z najwyższych kwot w historii Powerball. Wysokość wygranej sprawia, że punkty sprzedaży kuponów nie mogą narzekać na brak klientów, mimo że popularność loterii Powerball od czasu podniesienia ceny losu z jednego do dwóch dolarów nieco spadła.

Wielu Amerykanów, wierzących w to, że tym razem los uśmiechnie się do nich, ustawia się w kolejkach po losy i snuje plany na co wyda tak imponującą sumę. Przed zbliżającym się sezonem świątecznych zakupów każdy zastrzyk gotówki na pewno mógłby się przydać, a szczególnie jeśli jest to zastrzyk rzędu 425 mln.

Losy loterii zakupić można w 42 amerykańskich stanach i na amerykańskich Wyspach Dziewiczych. W loterii nie biorą udziały mieszkańcy stanów Kalifornia, Nevada, Hawaje, Alaska, Mississippi, Alabama, Utah oraz Wyoming.

To nie pierwsza tak wysoka wygrana w Powerball w tym roku. W sierpniu tego roku  337 mln dol. wygrał kolejarz z Michigan.

in, tz


i 12 najwyższa w historii gier losowych

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications    Ok No thanks