REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedOprah Winfrey ujawniła, że ma przyrodnią siostrę

Oprah Winfrey ujawniła, że ma przyrodnią siostrę

-

Amerykańska gwiazda talk-show Oprah Winfrey w poniedziałkowym programie ujawniła, że ma przyrodnią siostrę, o której dotychczas nic nie wiedziała. Patricia tuż po urodzeniu została oddana przez matkę do adopcji.

„W większości moje życie było otwartą księgą. Myślałam, że nic już nie może mnie zaskoczyć, ale byłam w błędzie” – mówiła w poniedziałkowym show Winfrey oświadczając, że podjęła decyzję, że sama poinformuje media o odkryciu siostry. Natomiast siostra gwiazdy opowiadała o pobycie w domu dziecka oraz rodzinie zastępczej, swoim wczesnym macierzyństwie i poszukwianiu biologicznej matki.

REKLAMA

Kobieta po raz pierwszy rozpoczęła poszukiwania, kiedy miała 20 lat, ale później odłożyła je na wiele lat. W 2007 roku agencja pomagająca w łączeniu rodzin skontaktowała się z nią z informacją, że biologiczna matka nie chce się z nią spotkać. Tego samego dnia Patricia obejrzała wywiad Oprah Winfrey ze swoją matką, która potwierdziła, że blisko 50 lat temu, po urodzeniu oddała swoje dziecko do adopcji. Szczegóły, które padły w programie, zgadzały się z informacjami na temat dzieciństwa posiadanymi przez Patrycję.

Zaintrygowana nimi odnalazła siostrzenicę gwiazdy, z kodem DNA której porównała swój kod. Okazało się, że kobiety są spokrewnione. Dopiero od tego momentu Patricia starała się o spotkanie z gwiazdą utrzymując całą sprawę w tajemnicy. Obie panie poznały się w listopadzie  ubiegłego roku w Święto Dziękczynienia.

Oprah Winfrey przyznała, że najbardziej ją ujęła postawa Patricii, która wiedząc, że jest siostrą gwiazdy nie próbowała sprzedać swoje historii mediom, ani stworzyć wokół tego sensacji.

Inaczej potoczyła się historia z drugą przyrodnią siostrą (także o imieniu Patricia), która o swoim pokrewieństwie z celebrytką poinformowała tabloidy. Kobieta zmarła w 2003 roku na skutek przedawkowania narkotyków.

MB

REKLAMA

2107285485 views
Poprzedni artykułSiedziba w Chicago
Następny artykułEmanuel zebrał $11.7 miliona

REKLAMA

2107285717 views

REKLAMA

2109082108 views

REKLAMA

2107285858 views

REKLAMA

2107285957 views

REKLAMA

2107286065 views