REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaUncategorizedLuizjana. Uczniowie trzeciej klasy uprawiali seks oralny w czasie lekcji

Luizjana. Uczniowie trzeciej klasy uprawiali seks oralny w czasie lekcji

-

Do incydentu doszło w szkole podstawowej w Luizjanie. Podczas lekcji dwójka uczniów trzeciej klasy  uprawiała pod ławką seks oralny. Nauczycielka, która prowadziła zajęcia, nie zauważyła tego, co robią dzieci. Dyrekcja szkoły zadecydowała o jej zwolnieniu.

fot. Nauczycielka z Luizjany nie zauważyła, że w czasie lekcji dwójka uczniów pod ławką uprawia seks oralny

Szkoła podstawowa w Tallulah, dziesięciotysięcznym miasteczku położonym w środku Luizjany, nie może pochwalić się nie tylko zaangażowaną w zawód kadrą pedagogiczną, ale także wynikami uczniów. Na 62 stanowe okręgi szkolne, Tallulah znajduje się na miejscu 59.  jeśli chodzi o  wyniki uczniów.

REKLAMA

Zarówno dyrektorka szkoły, jak i kurator okręgu, po ujawnieniu zdarzenia, do którego doszło w ubiegłym tygodniu, podjęli decyzję o zwolnieniu nauczycielki, która podczas gdy uczniowie trzeciej klasy pod ławką uprawiali seks oralny, była w klasie i nie tylko nie zareagowała, ale w ogóle nie zauważyła całego zajścia.

Do szkoły podstawowej w Tallulah uczęszcza około 500 dzieci w wieku od pięciu do jedenastu lat. W zdecydowanej większości są to Afroamerykanie (ponad 80 proc.). Szkoła zatrudnia 21 nauczycieli. Jak poinformowała kurator lokalnego okręgu szkolnego Lisa Wilmore dwójka dziewięciolatków, która pod ławką bawiła się w dorosłych, została skierowana do poradni psychologicznej.

Nie jest to niestety odosobniony przypadek, który zbulwersował lokalną społeczność. Zaledwie kilka dni wcześniej w szkole średniej Madison Parish High School zawieszono innego pedagoga po ujawnieniu, że w czasie pracy znajdował się pod wpływem środków odurzających. Ani w jednym, ani w drugim przypadku nie ujawniono tożsamości zwolnionych nauczycieli.

Tallulah leży w  centralnej części stanu Luizjana; populację miasteczka stanowią w zdecydowanej większości czarnoskórzy Amerykanie. Średnia wysokość dochodu na rodzinę nie przekracza 20 tys. dolarów rocznie.

mb

3 KOMENTARZE

REKLAMA

2096986683 views

REKLAMA

REKLAMA

2096986917 views

REKLAMA

REKLAMA

2098783311 views

REKLAMA

2096987064 views

REKLAMA

2096987165 views

REKLAMA

2096987276 views