Runda grupowa potrwa od 20 listopada do 2 grudnia, a już następnego dnia zaplanowane pierwsze spotkania 1/8 finału, która zainauguruje fazę pucharową. Mecz o brązowy medal zaplanowano na 17 grudnia, a finał odbędzie się dzień później. Godziny według czasu chicagowskiego.
niedziela, 20 listopada
grupa A: Katar – Ekwador (godz. 10.00)
poniedziałek, 21 listopada
grupa B: Anglia – Iran (7.00)
grupa A: Senegal – Holandia (10.00)
grupa B: USA – Walia (13.00)
wtorek, 22 listopada
grupa C: Argentyna – Arabia Saudyjska (4.00)
grupa D: Dania – Tunezja (7.00)
grupa C: Meksyk – Polska (10.00)
grupa D: Francja – Australia (13.00)
środa, 23 listopada
grupa F: Maroko – Chorwacja (4.00)
grupa E: Niemcy – Japonia (7.00)
grupa E: Hiszpania – Kostaryka (10.00)
grupa F: Belgia – Kanada (13.00)
czwartek, 24 listopada
grupa G: Szwajcaria – Kamerun (4.00)
grupa H: Urugwaj – Korea Płd. (7.00)
grupa H: Portugalia – Ghana (10.00)
grupa G: Brazylia – Serbia (13.00)
piątek, 25 listopada
grupa B: Walia – Iran (4.00)
grupa A: Katar – Senegal (7.00)
grupa A: Holandia – Ekwador (10.00)
grupa B: Anglia – USA (13.00)
sobota, 26 listopada
grupa D: Tunezja – Australia (4.00)
grupa C: Polska – Arabia Suadyjska (7.00)
grupa D: Francja – Dania (10.00)
grupa C: Argentyna – Meksyk (13.00)
niedziela, 27 listopada
grupa E: Japonia – Kostaryka (4.00)
grupa F: Belgia – Maroko (7.00)
grupa F: Chorwacja – Kanada (10.00)
grupa E: Hiszpania – Niemcy (13.00)
poniedziałek, 28 listopada
grupa G: Kamerun – Serbia (4.00)
grupa H: Korea Płd. – Ghana (7.00)
grupa G: Brazylia – Szwajcaria (10.00)
grupa H: Portugalia – Urugwaj (23.00)
wtorek, 29 listopada
grupa A: Holandia – Katar (9.00)
grupa A: Ekwador – Senegal (9.00)
grupa B: Walia – Anglia (13.00)
grupa B: Iran – USA (13.00)
środa, 30 listopada
grupa D: Australia – Dania (9.00)
grupa D: Tunezja – Francja (9.00)
grupa C: Polska – Argentyna (13.00)
grupa C: Arabia Saudyjska – Meksyk (13.00)
czwartek, 1 grudnia
grupa F: Chorwacja – Belgia (9.00)
grupa F: Kanada – Maroko (9.00)
grupa E: Japonia – Hiszpania (13.00)
grupa E: Kostaryka – Niemcy (13.00)
piątek, 2 grudnia
grupa H: Ghana – Urugwaj (9.00)
grupa H: Korea Płd. – Portugalia (9.00)
grupa G: Serbia – Szwajcaria (13.00)
grupa G: Kamerun – Brazylia (13.00)
sobota, 3 grudnia
1/8 finału: 1. w gr. A – 2. w gr. B (9.00)
1/8 finału: 1C – 2D (13.00)
niedziela, 4 grudnia
1/8 finału: 1D – 2C (9.00)
1/8 finału: 1B – 2A (13.00)
poniedziałek, 5 grudnia
1/8 finału: 1E – 2F (9.00)
1/8 finału: 1G – 2H (13.00)
wtorek, 6 grudnia
1/8 finału: 1F – 2E (9.00)
1/8 finału: 1H – 2G (13.00)
piątek, 9 grudnia
1/4 finału (I): 1E/2F – 1G/2H (9.00)
1/4 finału (II): 1A/2B – 1C/2D (13.00)
sobota, 10 grudnia
1/4 finału (III): 1F/2E – 1H/2G (9.00)
1/4 finału (IV): 1B/2A – 1D/2C (13.00)
wtorek, 13 grudnia
półfinał: zwycięzca I – zwycięzca II (13.00)
środa, 14 grudnia
półfinał: zwycięzca III – zwycięzca IV (13.00)
sobota, 17 grudnia
mecz o 3. miejsce (9.00)
niedziela, 18 grudnia
finał (9.00)