0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaSportEuro 2020 - hiszpańskie media: zasłużyliśmy na wygraną; Polacy świetni w destrukcji

Euro 2020 – hiszpańskie media: zasłużyliśmy na wygraną; Polacy świetni w destrukcji

-

Hiszpańskie media twierdzą, że ich reprezentacja powinna wygrać sobotnie spotkanie w Sewilli z Polską. Wskazują, że zespół biało-czerwonych doskonale grał w destrukcji, niwecząc ataki ekipy La Roja.

“Czerwony alert” – podsumował sobotni wieczór na stadionie La Cartuja dziennik “AS”. Stołeczna gazeta wskazuje, że pomimo dużego potencjału podopieczni Luisa Enrique nie są wciąż pewni awansu, i mogą nawet nie wyjść z grupy E.

REKLAMA

Stołeczny dziennik sportowy zaznacza, że dopiero ostatni mecz Hiszpanów przeciwko Słowacji zadecyduje o tym, czy La Roja przejdzie do dalszej fazy ME.

“Takiego scenariusza się nie spodziewaliśmy. To był bardzo zły wieczór” – podsumowało sobotni pojedynek w Sewilli transmitujące mecz Radio Marca.

Rozgłośnia wskazuje, że choć podopieczni Luisa Enrique całkowicie zdominowali przebieg spotkania, to jednak Polacy doskonale zagrali w destrukcji, psując Hiszpanom ataki na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

“Bardzo dużo nas kosztował ten mecz przeciwko przeciętnej ekipie Polski. Zdobyliśmy wprawdzie gola, ale Polacy odrobili stratę. Dziś nie pokazaliśmy nic ciekawego” – podsumowało hiszpańskie radio, dodając: “Po dwóch meczach mamy tylko dwa punkty!”.

Hiszpańscy komentatorzy chwalą taktykę przyjętą przez Paulo Sousę na mecz przeciwko Hiszpanii. Wskazują, że biało-czerwoni byli przede wszystkim dobrze skoncentrowani w defensywie i w porę oddalali zagrożenie od swojej bramki.

Ponownie media nie szczędzą krytyki napastnikom drużyny La Roja, w tym Alvaro Moracie. Wskazują, że mógł on zdobyć zwycięskiego gola, ale był bezradny w drugiej połowie spotkania przeciwko polskim defensorom.

Z kolei dziennik “Mundo Deportivo” próbuje bronić Moraty. Twierdzi, że w spotkaniu przeciwko Polsce nie popisał się również Gerard Moreno. Wskazuje, że choć Hiszpania zasługiwała na zwycięstwo, ale ponownie, jak w meczu ze Szwecją, nie popisała się ofensywa zespołu.

“Mundo Deportivo” uważa, że wina za brak zwycięstwa przeciwko Polsce spoczywa na całym zespole Hiszpanii.

(PAP)

REKLAMA

2121766648 views

REKLAMA

REKLAMA

2121766668 views

REKLAMA

REKLAMA

2123562988 views

REKLAMA

2121766679 views

REKLAMA

2121766688 views

REKLAMA

2121766692 views