REKLAMA

REKLAMA

0,00 USD

Brak produktów w koszyku.

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona głównaPoloniaKD Market Świętuje Urodziny!

KD Market Świętuje Urodziny!

-

W sobotę 9-go września sklep KD Market w Wheeling obchodził 13-stą rocznicę swojego istnienia, a „najmłodszy” KD Market w Mount Prospect świętował 6-te urodziny tydzień później. Obchody urodzin były wyjątkowo udane, a atmosfera w obydwu sklepach była pełna radości i entuzjazmu. Pracownicy obu lokalizacji postanowili uczcić urodzinową okoliczność, przygotowując coś specjalnego dla Klientów.

Wszyscy klienci zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek przygotowany przez zaprzyjaźnionych dystrybutorów, na którym nie mogło zabraknąć pierogów i naleśników z Alexandra’s Pierogi, cytrynówki i najlepszej wiśniówki Polonaise, naturalnych zdrowych kwasów lokalnej firmy Sawa czy też pysznych zup firmy Belveder. Również w godzinach 11am -2pm przemiłe pracownice częstowały Klientów szampanem i przepysznym tortem urodzinowym. To było prawdziwe kulinarne święto! Przed sklepami klienci mogli podziwiać i zakupić przepiękną biżuterię z bursztynem. Stoisko to cieszyło się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza wśród klientek KD Market. Dodatkowo w KD Market Mt. Prospect Klienci mogli zapoznać się z ofertą firmy Arrow Doors znaną polonijnej społeczności z dobrych gatunkowo drzwi sprowadzanych z Polski. Na dzieci robiące zakupy z rodzicami czekały niespodzianki w postaci słodkich upominków przygotowanych przez pracowników KD Market przy współpracy firm Lowell International Foods, Eagle Distributions, Polish Folklore, Adamba, Markpol i Evertrade.  Ale to nie wszystko! Wszyscy Klienci mieli również okazję skorzystać z niesamowitej promocji – 20% rabatu na zakupy spożywcze w tym konkretnym dniu. To była doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w ulubione produkty lub spróbować czegoś nowego bez obciążenia portfela.

REKLAMA

Razem z KD Market świętowaliśmy i wznosiliśmy toast lampka szampana. Kiedy patrzymy na urodzinowe obchody, nie możemy się doczekać kolejnych lat i kolejnych urodzin, które przyniosą nam jeszcze więcej wspaniałych chwil. Gratulujemy obu lokalizacjom KD Market, życzymy dalszego sukcesu i zapraszamy na zakupy.

Adresy sklepów KD Market:

Schiller Park 9500 W Irving Park Rd

Schaumburg 1102 S Roselle Rd

Wheeling 835 W Dundee Rd

Mt. Prospect 1046 S. Elmhurst Rd

REKLAMA

2093168954 views

REKLAMA

2093169240 views

REKLAMA

2094965689 views

REKLAMA

2093169490 views

REKLAMA

2093169628 views

REKLAMA

2093169773 views