REKLAMA

REKLAMA

Ogłoszenia(773) 763-3343

Strona główna Chicago Do 11 sierpnia z Chicago do Polski tylko loty czarterowe

Do 11 sierpnia z Chicago do Polski tylko loty czarterowe

-

Konsulat Generalny w Chicago udostępnił w piątek na swojej stronie facebookowej najnowszy komunikat o rejsach PLL LOT z USA do Polski. Zgodnie z nim, w związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń epidemicznych rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zaplanowane do 11 sierpnia 2020 r. są organizowane w formule czarterowych lotów specjalnych.

Według komunikatu, bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę internetową LOT-u.

REKLAMA

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na połączenia z Chicago do Warszawy lub Krakowa, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres rescue.flights@lot.pl

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, obywatelstwo zgodnie z paszportem, dane kontaktowe – telefon i adres mailowy, preferowaną trasę podróży (Chicago-Warszawa lub Chicago-Kraków).

Konsultanci skontaktują się telefonicznie z osobami, które dokonają poprawnego zgłoszenia drogą mailową, a następnie pobrana zostanie płatność z karty kredytowej lub inną drogą online.

Przed zakupem biletu każdy pasażer powinien upewnić się, że spełnia kryteria wjazdu do Polski. Osoby nie posiadające takich uprawnień nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Według komunikatu polskiego rządu z 27 lipca, granice kraju, które są równocześnie granicami zewnętrznymi UE, nadal pozostają zamknięte. Mogą je przekraczać tylko obywatele RP, cudzoziemcy, którzy są małżonkami albo dziećmi obywateli RP albo pozostają pod stałą opieką obywateli RP. Te osoby zwolnione są również z kwarantanny po przekroczeniu granicy Polski.

Bilety zakupione do tej pory na loty PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zachowują ważność. Dodatkowa rejestracja na takie rejsy nie jest wymagana.

(inf. wł.)

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Enable Notifications.    Ok No thanks